Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Ziemia Święta - Śladami Pana Jezusa

1 dzień: KRAKÓW/BALICE – TEL AVIV
Zbiórka na lotnisku w Krakowie/Balicach, odprawa, następnie wylot do Tel Awiwu. Po przylocie do Izraela przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: BETLEJEM – EIN KAREM
Po śniadaniu przejazd do Betlejem – miejsce narodzenia Pana Jezusa: Pole Pasterzy, Bazylika Narodzenia Pańskiego, Grota Mleczna. Następnie przejazd do Ain Karem – Sanktuarium Nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: BETLEJEM – JEROZOLIMA
Po śniadaniu przejazd na Górę Oliwną ze wspaniałym widokiem na Święte Miasto – miejsce Wniebowstąpienia i kościół „Pater Noster – Ojcze Nasz”,  „ Dominus Flevit – Pan Zapłakał ”, następnie spacer w dół wzgórza do Ogrodów Getsemani i Bazyliki Agonii – Wszystkich Narodów. Góra Syjon: Ściana Płaczu, Wieczernik, Tradycyjny Grób Króla Dawida, Kościół Zaśnięcia N. M. Panny, kościół św. Piotra. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień: BETLEJEM –  JEROZOLIMA
Po śniadaniu przejazd do Jerozolimy i dalsze zwiedzanie miasta: Kościół św. Anny i sadzawka Betesda, kaplica Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Bazylika Grobu Bożego – czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.  

5 dzień: GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – KAFARNAUM – TABGHA 
Po śniadaniu przejazd na Górę Błogosławieństw z kaplicą upamiętniającą Kazanie na Górze. Dalej do  Kafarnaum: ruiny starożytnej synagogi i domu św. Piotra. Następnie Tabgha kościół upamiętniający cud rozmnożenia chleba i ryb, Kościół „Prymatu św. Piotra” na brzegu Kinneretu – miejsce namaszczenia Piotra na głowę Kościoła oraz cudownego połowu ryb. Rejs statkiem po jeziorze Galilejskim. Przejazd do hotelu w Nazarecie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

6 dzień: KANA GALILEJSKA – NAZARET – GÓRA TABOR – HAJFA
Po śniadaniu nawiedzenie miejsca pierwszego cudu w Kanie Galilejskiej. Następnie zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa, wyjazd specjalnymi taksówkami na Górę Tabor i zwiedzanie kościoła Przemienienia Pańskiego. Przejazd w kierunku Hajfy. Góra Karmel. Przejazd przez Cezareę do Betlejem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

7 dzień: BETANIA – JERYCHO – MORZE MARTWE
Po śniadaniu przejazd do Betanii – Sanktuarium Łazarza, Marii i Marty. Następnie przejazd do Jerycha – najstarszego miasta na świecie – Góra Kuszenia i Sykomora – drzewo Zacheusza. Przejazd nad Jordan – odnowienie chrztu. Morze Martwe największa depresja na świeciedla chętnych krótka kąpiel . Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

8 dzień: BETLEJEM – TEL AVIV – KRAKÓW
Po śniadaniu przejazd na lotnisko do Tel Avivu, odprawa, wylot powrotny do kraju. Przylot do Krakowa/Balic. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
ZŚ/01
19.10 - 26.10.2022
1850 zł + 520 USD
ZŚ/02
04.02 - 11.02.2023
1850 zł + 520 USD
ZŚ/03
11.02 - 18.02.2023
1850 zł + 520 USD
ZŚ/04
25.02 - 04.03.2023
1850 zł + 520 USD
ZŚ/05
10.04 - 17.04.2023
1980 zł + 580 USD
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga: 
  * program pielgrzymki jest ramowy
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  * Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  * paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Nie może zawierać między innymi pieczątek syryjskich, libańskich i libijskich
  * koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

  Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy o śledzenie informacji na stronie rządowej https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika.

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

  Zasady wjazdu do Izraela

  Data aktualizacji: 2022.05.20

  Termin obowiązywania obostrzeń: bez oznaczonego terminu

   Czego dotyczy ostatnia aktualizacja: zniesienie obowiązku testowania oraz kwarantanny dla podróżnych.

  wypełnić elektroniczny formularz wjazdowy przed podróżą 

  – posiadać medyczne ubezpieczenie covidowe;

    

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl