Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Czechy

Kutna Hora - Praga - Morawski Kras - Brno - Velehrad

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00 przejazd do Kutnej Hory – średniowiecznego miasteczka znanego z kopalni srebra i jednego z najpiękniejszych kościołów gotyckich w Czechach. Pobyt w dzielnicy Sedlec, gdzie znajduje się ewenement na skalę światową – legendarna Kaplica Czaszek. Przejazd do centrum miasta – spacer po starówce, wejście do kościoła św. Barbary. Następnie przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg

2 dzień– Śniadanie. Przejazd do Pragi – spacer po mieście: kompleks Hradczan – katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Mała Strana – dzielnica bogatych kupców niemieckich, kościół św. Mikołaja, most Karola, Praskie Dzieciątko. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień – Śniadanie. Przejazd do malowniczej krainy Morawski Kras, znanej z niemal tysiąca jaskiń i podziemnych tuneli. Zwiedzanie jednej z najatrakcyjniejszych jaskiń – Punkveni, spływ łodzią rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Wyjazd kolejką linową nad “Przepaść Macocha”. Następnie przejazd do Brna – spacer po stolicy Moraw: ulica Radnicka z ratuszem, katedra św. Pawła i Piotra, Bazylika pw. Wniebowzięcia NMP, klasztor Augustianów, Stare Miasto. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Przejazd do Velehradu, które jest najważniejszym miejscem pielgrzymkowym w Republice Czeskiej. Miejsce to jest związane z patronami Europy – św. Cyrylem i Metodym. Tutejsza Bazylika otrzymała od Jana Pawła II w roku 1985 „złotą różę”. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych. 

kod termin cena
CZ/01
08.05 - 11.05.2021
790 zł
CZ/02
10.07 - 13.07.2021
790 zł
CZ/03
25.09 - 28.09.2021
790 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy.
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu.
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości.
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl