Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Europy

Lourdes - Azpeitia - Santiago de Compostela - Fatima - Lizbona - Toledo - Saragossa - Montserrat - Barcelona

IMG_6051

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Warszawie o godz. 04:15, odprawa, wylot o godz. 06:25 (możliwy lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich). Przylot do Barcelony o godz. 13:05. Przejazd do hotelu w Lourdes, zakwaterowanie, nocleg

2 dzień – po śniadaniu całodzienny pobyt na terenie Sanktuarium w Lourdes: Msza Święta, Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), następnie zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty. Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Powrót do hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Ignacego Loyoli w Azpeitia. Obok sanktuarium w Aránzazu jest to najważniejsze sanktuarium w Kraju Basków. Msza Św. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostela, nawiedzenie grobu Świętego Jakuba, zwiedzanie Katedry. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Nazare, dawnej uroczej wioski rybackiej oraz starego Sanktuarium Maryjnego, dziś najbardziej znanego kurortu w tej części wybrzeża. Przejazd do hotelu w Fatimie, zakwaterowanie, po obiadokolacji udział w nabożeństwie wieczornym i procesji, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu całodzienny pobyt w Fatimie: zwiedzanie Bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny, Droga Krzyżowa i zwiedzanie rodzinnej wioski Hiacynty, siostry Łucji i Franciszka – Adjustrel. Po obiadokolacji udział w nabożeństwie wieczornym i procesji. Powrót na nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd na Przylądek Cabo da Roca, najbardziej wysunięty na zachód skrawek Europy, uznawany przez wieki za “koniec świata”. Następnie przejazd do Lizbony i zwiedzanie stolicy Portugalii w formie spaceru: kościół św. Antoniego zwanego Padewskim, Katedra, wzgórze i ruiny zamku św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, wieża Belem. Powrót do hotelu,  obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd do Toledo: spacer po Starym Mieście, zwiedzanie gotyckiej Katedry – najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej w Saragossie. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd do  Sanktuarium Czarnej Madonny w Montserrat. Następnie przejazd do Barcelony i spacer po mieście: Pomnik Kolumba, Ramble, Sagrada Família (z zewnątrz). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

11 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko w Barcelonie, odprawa, wylot o godz. 16:10 (możliwy lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich), lądowanie na lotnisku w Warszawie o godz. 22:05. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
HP/01
23.04 - 03.05.2024
2400 zł + 790 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl