Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Szlakiem Sanktuariów Europy

Altötting - Genewa - La Salette - Lourdes - Santiago de Compostela
Fatima - Toledo - Saragossa - Montserrat - Barcelona - Mediolan

1 dzień – wyjazd z Krakowa. Przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Altötting, gdzie czci się słynną Czarną Madonnę, zwiedzanie rotundy oraz szopki z ruchomymi figurkami. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Genewy i krótkie zwiedzanie miasta: Katedra, słynny Zegar Kwiatowy i Fontanna. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Annecy.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette. Po kolacji udział w nabożeństwie wieczornym i procesji światła. Nocleg w Domu Pielgrzyma.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Lourdes. W godzinach wieczornych przyjazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – po śniadaniu całodzienny pobyt na terenie Sanktuarium: Msza Święta, Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty. Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Powrót do hotelu na nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Hiszpanii wzdłuż malowniczej Zatoki Biskajskiej. Przyjazd do hotelu w okolicy Santiago de Compostela, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostela: nawiedzenie grobu Świętego Jakuba, zwiedzanie Katedry, spacer po Starym Mieście, następnie przejazd do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu Droga Krzyżowa (w gaju oliwnym) i zwiedzanie rodzinnej wioski Hiacynty, siostry Łucji i Franciszka – Adjustrel. Zwiedzanie bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny (w koronie znajduje się kula podarowana przez Ojca Świętego). Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – po śniadaniu pobyt w Fatimie, w godzinach popołudniowych przejazd do Batalha miasteczka znanego z Klasztoru Santa Maria da Vitoria, arcydzieła portugalskiego gotyku ze wspaniałymi witrażami. Następnie przejazd do Alcobaca i zwiedzanie: klasztoru Santa Maria wpisanego na listę UNESCO z gotyckimi grobowcami króla Pedro I i Ines de Castro – bohaterów najsłynniejszej historii miłosnej Portugalii oraz Salę Królów z posągami wszystkich władców Portugalii. Powrót do Fatimy, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd do Toledo: spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1180r, późnogotycki Klasztor Franciszkanów św. Jana od Królów, zwiedzanie gotyckiej katedry – najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Następnie przejazd do hotelu w okolice Madrytu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu przejazd Saragossy i nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pilar. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

12 dzień – po śniadaniu przejazd do Montserrat, miejsca gdzie czczona jest niewielka figurka Madonny, nazwana La Morenta, następnie przejazd do Barcelony, stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła niepowtarzalny artysta – Gaudi i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą Św. Eulalii, Pałac Królewski. Przejazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

13 dzień – po śniadaniu wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

14 dzień – po śniadaniu przejazd przez Francję wzdłuż Zatoki Lwiej. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg na Riwierze Włoskiej.

15 dzień – po śniadaniu przejazd do Mediolanu i zwiedzanie miasta: Piazza del Duomo z największą w świecie gotycką Katedrą, plac i opera La Scala. Wieczorem przejazd do hotelu w Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

16 dzień – poranna Msza Święta na zakończenie pielgrzymki, następnie po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych

kod termin cena
FA/01
10.09 - 25.09.2022
1550 zł + 620 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl