Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Francja - Szlakiem Sanktuariów Maryjnych

Praga - Reims - Paryż - Lisieux - Lourdes - La Salette - Ars – Altötting

1 dzień – wyjazd z Krakowa. Przejazd do Pragi i spacer po mieście: Most Karola, Rynek Staromiejski, Kościół Karmelitów i Dzieciątko Praskie – Sanktuarium Msza św. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w pobliżu granicy czesko – niemieckiej.

2 dzień – po śniadaniu przejazd przez Niemcy w kierunku Francji. Postój w Reims – Katedra koronacyjna francuskich królów, miejsce związane ze św. Joanną D’Arc. Obiadokolacja i nocleg w hotelu na przedmieściach Paryża.

3 dzień – po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża. W programie m.in.: Wyspa La Cite z Katedrą Notre – Dame, Pałac Sprawiedliwości, następnie spacer urokliwymi uliczkami Dzielnicy Łacińskiej, Sanktuarium Cudownego Medalika, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieża Eiffla (z zewnątrz), wzgórze Montmartre z górującą nad miastem Bazyliką Sacre Coeur, obiadokolacja, wieczorny rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Lisieux – miasta Świętej Teresy, nawiedzenie miejsc związanych z życiem Świętej (Buissonets, Katedra św. Piotra, Karmel, Bazylika), czas wolny, obiadokolacja. Przejazd do hotelu w okolicach Tours na nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przyjazd do Lourdes, zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty: dom rodzinny, Ciemnica, Sanktuarium. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, powrót na nocleg.

6 dzień – po śniadaniu, całodzienny pobyt w Lourdes (urokliwym pirenejskim miasteczku) i na terenie Sanktuarium: Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X). Obiadokolacja, udział w Procesji Światła. Powrót do hotelu na nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do La Salette, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie i procesji z lampionami. Powrót na nocleg.

8 dzień – po śniadaniu pobyt w Sanktuarium Płaczącej Madonny, następnie przejazd do Ars, miasta związanego z posługą kapłańską – biednego proboszcza” czyli św. Jana Marii Vianney. Zobaczymy kościół i konfesjonał, w którym spowiadał ponad 17 godz. dziennie, nawiedzimy kaplicę serca, w której znajduje się relikwiarz z sercem świętego proboszcza, plebanię, niezmienioną od jego czasów oraz pomnik upamiętniający jego spotkanie z małym pastuszkiem. Msza Święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Altotting, gdzie czci się słynną Czarną Madonnę, zwiedzanie rotundy oraz szopki z ruchomymi figurkami. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Niemcy, Austrię, Czechy. Powrót do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

kod termin cena
LL/02
23.09 - 02.10.2023
1450 zł + 575 EURO
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga: 
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl