Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Litwa

Kowno - Wilno - Troki

1 dzień – wyjazd z Krakowa. Przyjazd do Kowna i zwiedzanie Starówki: fragmenty zamku, kościoły, Archikatedra, Ratusz, Gimnazjum w którym pracował Mickiewicz, Dom Perkuna, spacer nad Niemnem. W godzinach wieczornych przyjazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie miasta. W programie m. in.: Ostra Brama, Klasztor Bazylianów, Sobór św. Ducha, kościoły św. Teresy i św. Kazimierza, Plac Ratuszowy, zabytki przy ulicy Zamkowej, Zaułek Bernardyński, i Muzeum A. Mickiewicza, kościoły: św. Anny, Bernardynów i św. Jerzego, pomnik Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd na Rossę – najsłynniejszą wileńską nekropolię: Mauzoleum Marszałka, groby znanych Polaków, następnie wyjazd na Antokol i zwiedzanie Kościoła św. Piotra i Pawła – perła barokowej architektury, zwiedzanie Katedry Wileńskiej, wyjazd na Wzgórze Giedymina – panorama miasta, Uniwersytet i Alumnat, Kościół Dominikanów, ulica Niemiecka. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Trok i zwiedzanie: XIV – wieczny Zamek Witolda na wyspie jednego z jezior, ul. Karaimska, świątynia Karaimów. Czas wolny. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych

kod termin cena
LP/01
31.05 - 03.06.2023
680 zł + 160 Euro
LP/02
05.10 - 08.10.2023
680 zł + 160 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl