Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Portugalii

Sintra - Cabo da Roca - Fatima - Valinhos - Aljustrel - Lizbona - Coimbra - Nazare - Porto – Obidos

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie, odprawa, odlot o godz. 06:20 . Przylot do Lizbony o godz. 11:20 (lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich). Przejazd do Sintry – dawnej letniej rezydencji portugalskich monarchów, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Cabo da Roca – najdalej na zachód wysunięty przylądek Europy. Wspaniała panorama Atlantyku z perspektywy 140-metrowego urwiska. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium Fatimskiego – kaplicy Objawień, stojącej w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie; Bazylika Matki Bożej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Następnie zwiedzenie miejsc związanych z życiem Pastuszków. Uczestnictwo w drodze krzyżowej prowadzącej do Valinhos – miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aljustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka, Hiacynty i Łucji. Po południu czas na prywatną modlitwę, a wieczorem udziału w nabożeństwie. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Lizbony i zwiedzanie miast w formie spaceru: dzielnica Belem z klasztorem Hieronimitów, kościół Św. Antoniego Padewskiego – stojący w miejscu narodzin Świętego Antoniego. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przyjazd do Coimbry – jednego z najatrakcyjniejszych miast w Portugalii – dawnej stolicy kraju. Spacer po mieście: Uniwersytet, Stara Katedra, Nowy Klasztor Św. Klary oraz kaplica w Klasztorze SS. Karmelitanek, gdzie przebywała Siostra Łucja. Po południu wyjazd nad Atlantyk do Nazare, dawnej uroczej wioski rybackiej oraz starego Sanktuarium Maryjnego, dziś najbardziej znanego kurortu w tej części wybrzeża. Czas wolny. Powrót do hotelu obiadokolacja, udział w różańcu i procesji ze świecami, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Porto – zwiedzanie wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO portu, Kościoła św. Franciszka, Żelaznego mostu z XIX w, rejs po rzece Douro. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – śniadanie. Czas wolny wypoczynek nad Oceanem. Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – śniadanie. Czas wolny wypoczynek nad Oceanem. Obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd do Obidos – spacer po pięknym starym portugalskim mieście otoczonym XIV-wiecznymi murami obronnymi Następnie transfer na lotnisko, odprawa, odlot o godz. 16:35 (lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich) przylot do Krakowa na godz. 23:40. Zakończenie pielgrzymki

kod termin cena
FT/01
27.06 - 04.07.2021
1495 zł + 480 Euro
FT/02
19.09 - 26.09.2021
1495 zł + 480 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Uwaga:
  Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, zestawy słuchawkowe, taksę klimatyczną: ok. 80 €

  Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie oraz godziny lotów mogą ulec zmianie.

  Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
  – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  – ubezpieczenie od chorób przewlekłych 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl