Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Rosja - Bursztynowym szlakiem

Kowno - Ryga - Tallin - St. Petersburg - Carskie Sioło - Psków - Wilno

1 dzień – wyjazd z Krakowa. Przejazd do Wilna, krótki spacer po starym mieście. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Kowna – zwiedzanie: Rynek Starego Miasta, Bazylika Katedralna, Dom Perkuna, Ratusz zwany Białym Łabędziem”. Przejazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu zwiedzanie obwarowań z basztą Prochową, romańsko-gotyckiej katedry, kościoła św. Piotra, zamku z XIV w. Następnie przejazd do Tallina. Zwiedzanie gotyckiej Katedry, średniowiecznego zamku Toompea, barokowego zespołu pałacowo-parkowego Kadriorg. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do St. Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Sankt Petersburga: Twierdza Pietropawłowska z soborem św. Piotra i Pawła, klasztor Smolny, sobór Kazański i św. Izaaka. Spacer Newskim Prospektem. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Peterhofu – zwiedzanie letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Zwiedzanie Ermitażu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Carskiego Sioła – zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Wieczorem przyjazd do Pskowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu spacer po Pskowie – zwiedzanie twierdzy, Kremla, soboru Trójcy Świętej. Następnie przejazd przez Łotwę, Litwę do Wilna. Przyjazd do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd na wileński cmentarz na Rosie. Spacer po wileńskiej starówce: kościół: św. Teresy, Ostra Brama, budynek ratusza, Uniwersytet Stefana Batorego, kościół św. Katarzyny, katedra, kościół św. Piotra i Pawła. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

10 dzień – po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski. Przekroczenie granicy litewsko – polskiej, przejazd przez terytorium Polski. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

kod termin cena
SP/01
01.07 - 10.07.2022
1100 zł + 550 EURO
SP/02
16.09 - 25.09.2022
1100 zł + 490 EURO
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu z Rosji
  – warunkiem ubiegania się o wizę rosyjską jest dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z 1 zdjęciem i paszportem,
  który należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy                                                                                             – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl