Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Ukraina - Lwów i Kresy

Lwów - Olesko - Podhorce - Poczajów - Krzemieniec - Zbaraż
Skała Podolska - Kamieniec Podolski - Chocim - Buczacz - Stanisławów

1 dzień – wyjazd z Krakowa. Przejazd do Lwowa i zwiedzanie miasta: Katedra, Msza św., św. Jura, Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalsze zwiedzanie Lwowa: przejazd do Wysokiego Zamku, zwiedzanie Starego Miasta: Arsenały, Baszta Prochowa, Kaplica Boimów, Klasztor Dominikanów, Kolegiata Jezuicka, klasztor Bernardynów, kościoły św. Piotra i Pawła, Msza św., Cerkiew Przemienienia Pańskiego, Katedra Ormiańska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd na Wołyń: w planie Olesko (zamek – miejsce narodzin Jana Sobieskiego i Michała Wiśniowieckiego), Podhorce (zamek – miejsce kręcenia scen filmowych z “Potopu”), Poczajów – największe Sanktuarium Maryjne Kresów Wschodnich (cudowny obraz MB Poczajowskiej, odciski stóp MB, szczątki św. Hioba, Msza św. Przyjazd do Krzemieńca, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Krzemieńca – miasta Juliusza Słowackiego. Zwiedzenie słynnego Liceum Krzemienieckiego z kościołem Jezuitów, dworku Januszewskich z Muzeum Słowackiego. Wyjazd na Górę Bony z ruinami zamku księcia Witolda – panorama Krzemieńca. Msza św. w kościele św. Stanisława. Przejazd do Zbaraża – zwiedzanie jednego z najpiękniejszych barokowych kościołów Kresów p.w. św. Antoniego przy Klasztorze Bernardynów. Następnie przejazd przez Tarnopol do Skały Podolskiej i zwiedzanie ruin zamku Koriatowiczów nad brzegiem Zbrucza. Przejazd do Kamieńca Podolskiego, historycznej stolicy Podola – zwiedzanie miasta. Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – śniadanie, Msza Św. w Kamieńcu Podolskim i dalsze zwiedzanie miasta: Twierdza Kamieniecka ze Starym Zamkiem, Ratusz, Katedra Kamieniecka. Przejazd do Chocimia – najbardziej znanego z dwóch polskich zwycięstw – Karola Chodkiewicza w 1621r. i Jana Sobieskiego w 1673r. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd przez Buczacz do Stanisławowa (obecnie Iwano Frankowsk) – krótkie zwiedzanie miasta. Następnie przejazd w kierunku granicy Polski. Przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych.

kod termin cena
UK/01
16.07 - 21.07.2022
1370 zł
UK/02
10.09 - 15.09.2022
1370 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu z Ukrainy
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl