Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Czechy - Praga

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05.00 z parkingu przy Domu Turysty. Przyjazd do Pragi i zwiedzanie miasta: Klasztor na Strachovie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa, Hradczany, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, Ogrody Waldsteina, Most Karola, Rynek Staromiejski z Ratuszem. Czas wolny. Wieczorem możliwość uczestnictwa w spektaklu “Światło, Woda, Dźwięk”. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania miasta: Opera, Muzeum Narodowe, Plac Wacława, Uniwersytet, Rynek Staromiejski, Ratusz, Kościół św. Mikołaja. Wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach popołudniowych. Powrót do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia: 

Uwaga:
Dopłata do 1 obiadokolacji 35 zł

Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 600 Kč na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych 

Program jest ramowy. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl