Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Polskie Sanktuaria

Częstochowa – Poznań – Gniezno – Toruń – Gdańsk – Gietrzwałd Warmiński – Stoczek Klasztorny – Święta Lipka

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00. Przyjazd do Częstochowy i zwiedzanie Sanktuarium na Jasnej Górze – największego i najważniejszego sanktuarium Maryjnego w Polsce, obiektu niezliczonych pielgrzymek z Polski i zagranicy, z najcenniejszym skarbem, którym jest cudowny obraz Matki Bożej, zwanej Czarną Madonną. Czas wolny. Przejazd na nocleg w okolice Poznania, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Poznania, spacer po starym mieście – Rynek, Ratusz ze słynnymi koziołkami, następnie Ostrów Tumski – Bazylika Archikatedralna, most Bolesława Chrobrego. Następnie przejazd do Gniezna, zwiedzanie Katedry Gnieźnieńskiej – pw. Wniebowzięcia NMP – najważniejszy zabytek miasta, miejsce w którym znajdują się relikwie św. Wojciecha, bezcenny zabytek sztuki romańskiej jakim są Drzwi Gnieźnieńskie zwane również Porta Regia- Drzwi Królewskie, które opowiadają historię życia św. Wojciech. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Torunia – spacer po Starym Mieście: Krzywa Wieża, dom Mikołaja Kopernika, Katedra Św. Janów, ruiny Zamku Krzyżackiego, Kościół Najświętszej Marii Panny, Ratusz i Dwór Artusa. Następnie przejazd do Gdańska – wieczorny spacer po starym mieście. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu rejs statkiem na Westerplatte. Powrót do Gdańska i dalsze zwiedzanie – Ratusz Staromiejski, Wielki Młyn, Kościół Św. Brygidy, Poczta Polska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie Warmińskim (Polskie Lourdes!). Następnie przejazd do Stoczka Klasztornego, odwiedzenie Sanktuarium Królowej Pokoju oraz miejsca internowania kardynała Wyszyńskiego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Świętej Lipki – znane sanktuarium, przepiękny barokowy kompleks kościelno – klasztorny i słynne organy. Wyjazd w drogę powrotną to Krakowa. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

kod termin cena
PS/01
23.05 - 28.05.2022
1390 zł
PS/02
19.09 - 24.09.2022
1390 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl