Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Dolnego Śląska

Wrocław – Wałbrzych – Krzeszów – Wambierzyce – Kłodzko – Bardo Śląskie – Moszna

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05:00. Przejazd do Wrocławia, zwiedzanie miasta, m.in.: Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski, Katedra św. Jana Chrzciciela. Wieczorem udział w pokazie multimedialnych fontann. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Wałbrzycha – zwiedzanie Zamku Książ – trzeciego pod względem wielkości zamku – wnętrza zamkowe oraz podziemia zamkowe. Następnie przejazd do Krzeszowa – Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, barokowy kościół wchodzący w skład dawnego opactwa Cystersów zbudowany w latach 1728–1735. Przejazd do Wambierzyc – zwiedzanie Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin Patronki Ziemi Kłodzkiej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Kłodzka – zwiedzanie m.in.: warowna, Twierdza Kłodzka, spacer na Wyspę Piasek przez barokowy most św. Jana, zbudowany na wzór praskiego Mostu Karola. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bardzkiej Strażniczki Wiary w Bardzie Śląskim.  Przejazd do Mosznej – zwiedzanie zamku o stu wieżach. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

kod termin cena
DS/01
26.05 - 28.05.2022
745 zł
DS/02
13.08 - 15.08.2022
745 zł
DS/03
11.11 - 13.11.2022
745 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl