Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

USA

Wschodnie i Zachodnie Wybrzeże

1 dzień – zbiórka na lotnisku w Krakowie o godz. 09:00, odprawa wylot do New York godz. 11:45. Przylot do New York na godz. 19:10. Transfer do hotelu, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Manhattanu: Trinity Church, Punkt Zero (dawniej World Trade Center), One World Observatory, budynek Giełdy Nowojorskiej, Wall Street. Rejs statkiem wokół Manhattanu z podziwianiem Statuy Wolności. Broadway oraz Times Square zakończą nasz dzień na Manhattanie. Przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd na Manhattan I tam Park Centralny, Fifth Avenue, Rockeffeler Center- panorama miasta i okolic z dachu wieżowca, Katedra św. Patryka. Następnie przejazd do  Amerykańskiej Częstochowy – Doylestown. Zwiedzanie świątyni Matki Boskiej Częstochowskiej. Nasz pobyt w Pensylwenii zakończy krótkie zwiedzanie Filadelfii –zobaczymy  Independence Hall – miejsce w którym ogłoszono Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych oraz muzeum Dzwonu Wolności. Przejazd do hotelu, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Waszyngtonu – zwiedzanie Bazyliki Niepokalanego Poczęcia. Zwiedzanie w formie spaceru: m.in. Kapitol, Biały Dom, Pensylvania Ave. oraz najsłynniejsze pomniki: Waszyngtona, Lincolna, Bohaterów Wojny Wietnamskiej. Przejazd do hotelu, nocleg.

5 dzień –  po śniadaniu kolejny dzień pobytu w stolicy rozpoczniemy przejazdem wokół Pentagonu a następnie odwiedzimy narodowa nekropolie jaka jest Cmentarz Arlington z grobami min. rodziny Kennedych. W dalszej kolejności udamy się do Centrum Jana Pawła II by podziwiać piękne zbiory muzealne związane z życiemi działalnością  naszego Świętego. Późnowieczorny przelot do San Francisco. Przylot a następnie przejazd do hotelu, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do San Francisco – rejs po zatoce oraz wokół Alcatraz, zejdziemy najbardziej kreta ulica świata Lombard street; możemy posmakować owoców  morza złowionych ostatniej nocy przez lokalnych rybaków a serwowanych
w restauracjach Fisherman Wharf; krótka przejażdżka sławnym cable train na Russia Hill. Przejazd przez Golden Gate Bridge a dla chętnych przejście tego najbardziej znanego miejsca w Mieście Mgiel. Przejazd do hotelu, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Yosemite-najpiękniejszego polodowcowego parku na świecie; monumentalne jednorodne wzgórza El Capitan czy Half Dome, piękne wodospady w tym najwyższy na zachodniej półkuli Yosemite Falls, wspaniała panorama na dolinę w punktu widokowego przy wjeździe do tunelu oraz Sequia Mariposa- stanowisko jednych z największych i najstarszych organizmów żywych na Ziemi. Przejazd do hotelu, nocleg

8 dzień – po śniadaniu  przejazd do Las Vegas (dojazd w godzinach popołudniowych) – zwiedzanie miasta: Strip – najwspanialsze kasyna, tańczące fontanny, pokazy, przedstawienia i inne atrakcje. Zakwaterowanie nocleg. Możliwość uczestniczenie w jednym z licznych spektakli w Las Vegas.

9 dzień – po śniadaniu wyjazd do pięknego Bryce Canyon Park który dla wielu stanowi większą atrakcje niż Wielki Kanion. Zobaczymy tutaj niesamowicie wyglądające formy skalne, których bali się nawet okoliczni Indianie. Prawdziwy poligon geologiczny
i geomorfologiczny. Przejazd do hotelu, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu wyjazd w okolice Page i zwiedzanie Antylope Canyon (zależne od pogody), następnie Kolano rzeki Colorado i wreszcie Tama Powella, która rozpoczyna od wschodu Wielki Kanion rzeki Kolorado. Przejazd do hotelu, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu dzień poświęcony atrakcji numer 1 według wielu turystów czyli – Grand Canyon Colorado który obejrzymy z kilku punktów widokowych. Zakupy oryginalnych indiańskich pamiątek. Przejazd do hotelu, nocleg.

12 dzień – po śniadaniu przejazd do Los Angeles.  Do miasta wjeżdżamy od strony wschodniej kierując się do Beverly Hills tutaj spacer po najdroższej ulicy zachodu Rodeo Dr. W dalszej części przejazd do Santa Monica i czas wolny na  plaży gdzie molo wraz ze sławna ławeczką Foresta Gumpa. Wieczór zaś spędzimy na Hollywood Bulvard, na alei gwiazd w miejscu wręczania Oskarów by na własne oczy przekonać się co jest prawda a co mitem. Przejazd do hotelu, nocleg.

13 dzień – po śniadaniu wyjazd do centrum miasta do El Pueblo czyli miejsca gdzie wszystko się zaczęło jeżeli chodzi o Los Angeles, następnie krótka wizyta na Meksykańskim Ryneczku  i  przejazd na lotnisko w Los Angeles wylot do Krakowa o godz. 16:50.

14 dzień – przylot do Krakowa o godz. 17:10. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
US/01
11.09 - 24.09.2024
4950 zł + 4800 USD
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  * program pielgrzymki jest ramowy
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  * Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  * paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki
  * koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl