Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Węgry - Budapeszt

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05.00 z parkingu przy Domu Turysty. Przyjazd do Budapesztu w godzinach południowych i zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Brama Wiedeńska, Zamek Królewski. Następnie Park Vorasliget – Galeria Narodowa i Muzeum Historii Budapesztu przy Placu Bohaterów, Cytadela na Wzgórzu Gellerta – wieczorna panorama miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Budapesztu i dalsze zwiedzanie miasta: spacer po Wyspie Małgorzaty, ruiny klasztoru Dominikanek. Następnie Parlament, kościół św. Stefana. Wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach popołudniowych. Powrót do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia: 

Uwaga:
Dopłata do 1 obiadokolacji 45 zł

Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 6000 Ft na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych 

Program jest ramowy. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl