Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

WŁOCHY LOTNICZE

Rzym - Genazzano - Mentorella - Cascia - Manoppello
Lanciano - San Giovani Rotondo - Neapol - Monte Cassino

1 dzień – zbiórka na lotnisku Kraków/Balice, odprawa, wylot (możliwy lot z przesiadką). Lądowanie na lotnisku w Rzymie, następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

2 – 3 dzień – po śniadaniu przejazd do Rzymu zwiedzania: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Fora Trajana, Bazyliki Większe: św. Jana na Lateranie, św. Piotra w Watykanie, św. Pawła za Murami, Matki Bożej Większej; Święte Schody. Nawiedzenie relikwii św. Jana Pawła II. Najpiękniejsze place i fontanny Rzymu: Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Fontanna Czterech Rzek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień  – po śniadaniu przejazd do Genazzano – nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady. Następnie przejazd do przepięknie położonego na wysokiej skale sanktuarium maryjnego w Mentorelli, które Jan Paweł II odwiedził w pierwszym roku swego pontyfikatu. Przejazd do Cascia, miasta św. Rity – patronki spraw trudnych wręcz beznadziejnych. Nawiedzenie Bazyliki św. Rity. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień  – po śniadaniu przejazd do Manoppello – miejsca przechowywania Cudownego Oblicza – Vero Nica. Następnie przejazd do Lanciano, gdzie w VIII w. miał miejsce – Cud Eucharystycznego. Przejazd do hotelu w San Giovani Rotondo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu zwiedzanie: Sanktuarium Św. Ojca Pio – Kościół Antyczny, gdzie otrzymał stygmaty,  cela Ojca Pio, Bazylika Matki Bożej Łaskawej, gdzie znajduje się grób Świętego w pięknej kaplicy ozdobionej mozaikami ojca Marka Rupnika.  Czas wolny. Droga Krzyżowa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Neapolu i spacer po mieście: Pałac Królewski z zewnątrz, kościół św. Klary, Katedra neapolitańska św. Januarego. Nawiedzenie grobu Ojca Dolindo. (Tysiąc modlitw nie jest warta tyle, co ten jeden akt oddania się: […] „O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” – powiedział neapolitańskiemu kapłanowi, ojcu Dolindo Ruotolo sam Pan Jezus, zapewniając, że ma ona potężną moc!). Następnie przejazd na Monte Cassino – Modlitwa przy grobach Żołnierzy Polskich. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko, odprawa, odlot do Polski. Przylot do Krakowa, zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
LW/01
07.10 - 14.10.2023
1890 zł + 390 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku
  zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – istnieje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego o wadze: 10 kg za dopłatą 130 zł, 20 kg za dopłatą 180 zł
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl