Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Anglia

Londyn – Oxford – Salisbury – Stonehenge

1 dzień – Wyjazd z Krakowa o godz. 6:00, przejazd przez Niemcy, wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalszy przejazd przez Niemcy, Holandię i Belgię w kierunku Francji. Przeprawa promowa Calais – Dover lub przejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu: The Tower of London- – słynna budowla, która w swej historii była fortecą, pałacem i więzieniem,, słynny most Tower Bridże, ST. Paula`s Cathedra –najstarsza katedra w Londynie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu kontynuowanie zwiedzania Londynu: big Ben, Houses of Parlament, Westminster Abbey, wizyta w British Museum – z imponującą kolekcją eksponatów pochodzących ze wszystkich stron świata, królewska rezydencja – Buckingham Palace. Spacer Whitehall do Trafalgar Square z Kolumną Nelsona. Po drodze Dwoning street nr 10, siedziba premiera Wielkiej Brytanii. Wizyta w Soho- chińskiej dzielnicy rozrywek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Oxfordu – miasta uniwersyteckiego z najbardziej znaną uczelnią na świecie – Oxford University. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem: Christ Church College, Museum of Oxford, Magdalen College. Przyjazd do Bath- zwiedzanie opactwa ze słynnymi witrażami, spacer po mieście bogatym w rzymskie budowle i gregoriańskie kamienice z kamienia. Przyjazd do Bristoliu, spacer w mieście: wiszący most nad stromym wąwozem rzeki Avon. Przyjazd do hotelu w okolicach Bristolu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Salisbury; zwiedzanie średniowiecznej katedry. Przejazd do Stonehenge – jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii, megalitycznego, kamiennego kręgu. Następnie przeprawa promem lub tunelem. Podróż przez Francję, Belgię, Holandię do hotelu w Niemczech. Nocleg.

6 dzień – Śniadanie. Przejazd przez Niemcy i Polskę. Powrót do Krakowa ok 24:00

Cena przy 40 os. płacących: 1.780 zł

Cena zawiera: 

Sugerujemy zaopatrzenie się w ok. 80 GBP na bilety wstępu, przewodników miejskich oraz przejazdy komunikacją miejską w Londynie 

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl