Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Chorwacja

Zagrzeb – Plitvice – Sibenik – Krk – Zadar – Trogir – Dubrovnik – Mostar

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00. Przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Chorwacji. Przyjazd do Zagrzebia, krótki spacer po stolicy Chorwacji. Przyjazd do hotelu w okolicy Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Plitvic zwiedzanie najsłynniejszego chorwackiego parku – Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły i świerki znajduje się 16 turkusowych, położonych tarasowo jezior. Obszar parku zaliczany jest do Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do hotelu w okolicy Zadaru, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Šibenika – miasta o niepowtarzalnej atmosferze, z uroczą starówką, Katedrą św. Jakuba, wąskimi uliczkami, nadmorskimi kawiarenkami i portem handlowym. Następnie przejazd do Parku Narodowego Krka – najmłodszy park narodowy Chorwacji. Obejmuje dolny bieg rzeki Krka. Jego najciekawszą cześć tworzy 7 wodospadów, z których najbardziej spektakularny, Skradinski Buk składa się z 17 kaskad i ma łączną długość 46 m. Przejazd do Zadaru, głównego miasta północnej Dalmacji, zwiedzanie miasta: kościół Św. Donata, katedra Św. Stośije oraz mury obronne z ciekawymi bramami i basztami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Trogiru i zwiedzanie starówki z katedrą św. Lowra oraz twierdzami, spacer po nadmorskiej promenadzie. Następnie przejazd do Splitu i zwiedzanie miasta: antyczny pałac cesarza Dioklecjana zachowany w nienaruszonym stanie, jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V wieku), ratusz miejski z XV wieku, malowniczy port. Przyjazd na Neum, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Neum zwiedzanie miasta, następnie przejazd do Dubrownika zwiedzanie miasta ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej. W programie m.in. spacer po Starym Mieście, Mala Braca, studnia Onforio oraz mury miejskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do Mostaru leżącego w centrum Hercegoviny, średniowiecznego miasteczka założonego przez Turków. Spacer po mieście, którego głównym zabytkiem jest XVI- wieczny kamienny Stary Most. Nocny przejazd Bośnię i Hercegovinę na Węgry.

10 dzień – dalsza jazda przez Węgry, Słowację, przyjazd do Krakowa w godzinach południowych.

Cena zawiera: 

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, wjazdy do miast, taksę klimatyczną i przewodników lokalnych: ok. 60 € 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl