Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Czechy - Słowacja

Lewocza – Mariańska Góra – Ołomuniec – Velehrad – Święta Góra – Praga

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00.Przejazd w kierunku Słowacji do Lewoczy, miasta nazywanego przez niektórych Słowacką Norymbergą, z którego swe pielgrzymki rozpoczynały narody Słowiańskie. Zwiedzanie Kościół św. Jakuba Starszego z XIV w. z największym na świecie ołtarzem gotyckim. Następnie przejazd do górującego nad miastem Sanktuarium na Mariańskiej Górze, gdzie znajduje się Bazylika Najświętszej Marii Panny z figurką Madonny. Msza Św. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd w kierunku Czech do Ołomuńca, miasta morawskiego biskupstwa. Zwiedzanie Domu Biskupiego św. Wacława, romańskiego Pałacu Biskupiego, Górnego i Dolnego rynku, ratusza, Katedrę a także kościół św. Michała Archanioła, w którym znajdują się relikwie św. Jana Sarkandra. Msza Św. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Velehradu – sanktuarium poświęcone Świętym Cyrylowi i Metodemu, krzewicielom chrześcijaństwa na terenach zamieszkałych przez Słowian. Zwiedzanie Bazyliki Wniebowzięcia NMP oraz tzw. Cyrylkę. Msza Św. Po południu przejazd się do największego, czeskiego sanktuarium w Świętej Górze, nawiedzenie bazyliki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Pragi. Nawiedzenie Sanktuarium Dzieciątka Jezus. Msza Św. Następnie zwiedzanie: słynnego Mostu Karola, Starego Miasta, Ratusza Staromiejskiego z przepięknym Zegarem Orlojem, Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Pragi: Hradczany, Zamek, Katedra św. Wita, Mała Strana słynąca z pięknych ogrodów oraz Kościół św. Mikołaja. Msza Św. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd do Krakowa w godzinach późno wieczornych.

Cena zawiera: 

Uwagi: * Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników: ok. 20 € i 500 kč * kolejność zwiedzania może ulec zmianie 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl