Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Eger - Budapeszt

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 6.00 Przyjazd do Egeru, zwiedzanie miasta: Bazylika, Kościół Minorytów, Turecki Minaret – jedyny w tej części Europy, wyjście na Górę Zamkową – zwiedzanie twierdzy/, czas wolny, dla chętnych pobyt na basenach termalnych. Następnie zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Budapesztu zwiedzanie Budapesztu: Parlament, Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Katedra, Wzgórze Zamkowe, Wzgórze Gellerta. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania: Brama Wiedeńska, Pałac Królewski, Bazylika św. Stefan. Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju.

4 dzień – Powrót do Krakowa w godzinach porannych

Termin do ustalenia – Cena przy 40 os. płacących: 560 zł

Cena zawiera: 

Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 7000 Ft na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość organizacji imprezy integracyjnej

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl