Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Francja - Hiszpania

Praga – Reims – Paryż – Tours – Lourdes – Montserrat - Barcelona – La Salette – Turyn – Mediolan – Padwa

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 04:30. Przejazd do Pragi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie m.in.: Hradczan w tym: Zamku Praskiego, katedry św. Wita, Pałacu Królewskiego, Loreta, Strahovski Klasztor. Msza św. w Sanktuarium – Dzieciątko Praskie. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w pobliżu granicy czesko – niemieckiej.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Reims, zwiedzanie z zewnątrz Katedry koronacyjnej francuskich królów, miejsca związanego ze św. Joanną D’Arc. Następnie przyjazd do hotelu w okolice Paryża, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Paryża i zwiedzanie miasta, w programie m.in.: Katedra Notre Dame, Plac Sprawiedliwości ze Świętą Kaplicą, Sanktuarium Cudownego Medalika – Msza Święta, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieża Eiffla, wzgórze Montmartre z górującą nad miastem Bazyliką Sacre Coeur. Obiadokolacja, rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Tours i zwiedzanie Bazyliki św. Marcina oraz spacer po mieście. Następnie przyjazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Udział w nabożeństwie wieczornym. Powrót na nocleg.

5 dzień – po śniadaniu, całodzienny pobyt w Lourdes: nawiedzenie Bazyliki Różańca Świętego, Bazyliki Niepokalanego Poczęcia, Groty Objawień z napisem „jestem Niepokalane Poczęcie” tzw. Massabielskiej. Udział we Mszy św. i Drodze Krzyżowej oraz poznanie miejsc związanych ze św. Bernadettą. Obiadokolacja, udział w Procesji Światła. Powrót do hotelu na nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd przepiękną trasą przez Pireneje do Montserrat, klasztoru położonego w skalnej scenerii. Nawiedzenie najważniejszego Sanktuarium Maryjnego Katalonii związanego z kultem Czarnej Madonny. Następnie przejazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Barcelony, stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła niepowtarzalny artysta – Gaudi i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą Św. Eulalii, Pałac Królewski, Kościół La Sagrada Familia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd w kierunku Francji. Przyjazd do La Salette, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie i procesji z lampionami. Powrót na nocleg.

9 dzień – po śniadaniu pobyt w Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette. Następnie przejazd do Turynu, – stolicy Piemontu. Spacer po mieście m.in. Katedra św. Jana Chrzciciela (miejsce przechowywania Całunu Turyńskiego), Bazylika Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, w której znajdują się relikwie św. Jana Bosco oraz jego ucznia św. Dominika Savio, Palazzo Carrignano. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd do Mediolanu i zwiedzanie miasta: Katedra Narodzin Św. Marii Panny (trzeci co do wielkości kościół w Europie), La Scala – jeden z najsłynniejszych teatrów operowych świata, pomnik Leonarda da Vinc. Następnie przejazd do Padwy, nawiedzenie grobu św. Antoniego, zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego. Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Austrię, Słowację. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: 

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu ok. 50 € * kolejność zwiedzania może ulec zmianie 

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl