Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Francja - Hiszpania

Monaco - Barcelona - Montserrat - Figueres - Girona - Lyon - Genewa

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00. Przejazd do hotelu w okolicach Innsbrucka, nocleg.

2 dzień – śniadanie. Przyjazd do Monaco, krótkie zwiedzanie. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu kontynuacja podróży do Hiszpanii. Przyjazd do hotelu na Costa Brava, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Barcelony, stolicy Katalonii, w której tworzył swe dzieła niepowtarzalny artysta – Gaudi i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą Św. Eulalii, Pałac Królewski, Kościół La Sagrada Familia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, (fakultatywnie możliwość rejsu statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava), obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu wycieczka do Montserrat – klasztoru z figurką Czarnej Madonny, który położony jest na wysokim wzgórzu z pięknymi widokami na pasmo górskie Montserrat. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do wyjazd na wycieczkę do Figueres – zwiedzanie Muzeum Salvadora Dali, następnie przejazd do Girony – zwanej Florencją Hiszpanii: Katedra Santa Maria z XIV w., Kolegiata Sant Feliu XIV w, Klasztor Benedyktynów XII w., łaźnie arabskie, dzielnica żydowska. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd do Lyonu i zwiedzanie miasta: ruiny rzymskiego amfiteatru; bazylika Notre-Dame-de-Fourvière, górująca nad miastem, wzniesiona w 1896; katedra St. Jean ze wspaniałym zegarem astronomicznym i pięknymi witrażami, plac Bellecour; Vieux Lyon – jeden z najlepiej zachowanych kompleksów renesansowych Europy, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu przejazd do Genewy – spacer centralną, najstarszą częścią miasta do słynnej Katedry Św. Piotra. Następnie wyjazd w drogę powrotną do kraju.

12 dzień – Przyjazd do Krakowa w godzinach przedpołudniowych.

Cena zawiera: 

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu ok. 60 € * kolejność zwiedzania może ulec zmianie 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl