Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Grecja

Nei Pori – Meteory – Delfy – Mykeny – Ateny – Olimp

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05.00 przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalsza jazda przez Serbię, Macedonię do Grecji. Przyjazd na Riwierę Olimpijską do Nei Pori, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd przez Dolinę Tembi do Meteorów – zwiedzanie słynnych bizantyjskich klasztorów, wytwórni ikon w Kalambace, w godzinach popołudniowych powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Delf w górach Parnasu – zwiedzanie kompleksu wykopalisk miasta słynnej w starożytności wyroczni delfijskiej, następnie przejazd do hotelu w Ag. Theodori, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu wypoczynek i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd na Peloponez. W programie zwiedzanie Koryntu, miejsca gdzie św. Paweł przebywał półtora roku. Następnie przejazd do Epidauros, pozostałości największego uzdrowiska antycznej Grecji, z zachowanym teatrem. Kolejnym punktem jest zwiedzanie Myken, gdzie zobaczymy mury cyklopie z Lwią Bramą, groby szybowe i Skarbiec Atreusza (domniemany grób Agamemnona). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu wypoczynek i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu zwiedzanie stolicy Grecji, w tym Akropol, Plaka dziewiętnastowieczna dzielnica Aten, Wielka i Mała Metropolia, Plac Sindagma z budynkiem Pałacu Królewskiego a przed nim zmiana wart, Stadion Olimpijski. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu wyjazd w kierunku Riwiery Olimpijskiej (krótki postój przy pomniku Leonidasa w pobliżu wąwozu Termopile), przejazd na Olimp – mityczną siedzibę dwunastu bogów, Park Narodowy uznany przez UNESCO zabytkiem międzynarodowej biosfery z unikatowymi ekosystemami. Spacer z Litochoro przepięknym wąwozem rzeki Enipeas. Przyjazd do Nei Pori zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny, następnie wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Grecję, Macedonię, Serbię.

12 dzień – dalsza jazda przez Serbię, Węgry, Słowację, przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: 

* Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników: ok.120 €
* kolejność zwiedzania może ulec zmianie 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl