Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Kolumbia

Bogota – Zipaquira – Villa de Leyva – Armenia - Salento – Santa Marta - Cartagena – San Andres - San Andres

1 dzień – Przylot do Bogoty. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie. Przejazd do Zipaquira, małego miasteczka położonego ok. 50 km od Bogoty). Zwiedzanie katedry w kopalni soli, msza święta. Spacer po głównym placu miasta, przejazd do Villa de Leyva. Spacer po kolonialnym mieście. Kolacja. Nocleg w hotelu.

3 dzień – Śniadanie. Wyjazd do Ecce Homo – najstarszy w Kolumbii dominikański klasztor z XVII w, msza święta. Przejazd do muzeum paleontologicznego ¨El Fossil¨. Wyjazd do Bogoty, lunch w przydrożnym lokalu, gdzie przygotowywany jest lokalny grill – fritanga. Po drodze wizyta w mieście ¨kolorowych domów¨ – Raquira. Czas na zakupy pamiątek z których słynie miasteczko. Przejazd do pomnika „Puente de Boyaca”, miejsca zwycięskiej walki Simona Bolivara z wojskami Hiszpańskimi w walce o niepodległość. Powrót do Bogoty. Kolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Zwiedzanie miasta: główny plac Bogoty wraz z pałacem prezydenckim, La Candelaria stara dzielnica Bogoty, teraz miejsce gdzie spotykają się artyści. Spacer przez plac gdzie do tej pory sprzedawane są szmaragdy na ulicy, kościół Św. Franciszka oraz muzeum złota. Kolejka linowa wjazd na wzgórze Montserrat, gdzie znajduje się sanktuarium ¨Del Cristo caido¨. Msza Święta. Transfer na lotnisko, przelot do Armenii, Stolicy Strefy Kawowej. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

5 dzień – Śniadanie. Wyjazd na plantacje kawy, zapoznanie się z procesem wytwarzania kawy. Przejazd do małego miasteczka Solento, gdzie można zakupić pamiątki związane z regionem kawowym. Po drodze wizyta z Ogrodzie Botanicznym z najważniejszej motylarni w Kolumbii. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

6 dzień – Śniadanie. Wyjazd na lotnisko, przelot do Santa Marta z przesiadka w Bogocie. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

7 dzień – Śniadanie. Wyjazd do Parku Tayrona. Trekking ok. 45 minut, przez las tropikalny, obserwowanie pięknej przyrody lasu tropikalnego wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Dla chętnych przejazd konno lub na grzebiecie mula (dodatkowo płatne). Na końcu spaceru czekają na Państwa najpiękniejsze plaże Karaibowo, na których mogą Państwo wypocząć. Lunch w lokalnej restauracji. Droga powrotna przez las i powrót do hotelu. Nocleg.

8 dzień – Śniadanie. Przejazd do Cartageny de Las Indias. Zwiedzanie kolonialnego, ufortyfikowanego miasta w którym mieszka Gabriel Garcia Marquez, gdzie filmowano m.in. Sceny do filmu ¨Misja¨ oraz ¨Miłość w czasach zarazy¨. W programie zwiedzania Sanktuarium „La Popa” oraz Zamek Św. Filipa punkty widokowe które są umiejscowione na dawnych warowniach otaczających starą część miasta- Spacer po Starówce wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO. Kolacja i nocleg w hotelu.

9 dzień – Śniadanie. W zależności od godziny wylotu, wolny poranek na samodzielny spacer po starówce. Transfer na lotnisko i przelot na przepiękna karaibska wyspę San Andres. Ulubione miejsce odpoczynku Kolumbijczyków, słynące z przepięknych plaż, przejrzystej wody, uśmiechniętych mieszańców oraz wszędzie obecnej muzyki reggae i calypso. Zakwaterowanie w hotel All incusive. Nocleg.

10 dzień – Wypoczynek i korzystanie z formuły All Inclusive, oraz możliwość skorzystanie z wycieczek opcjonalnych.

11 dzień – Wypoczynek i korzystanie z formuły All Inclusive, oraz możliwość skorzystanie z wycieczek opcjonalnych.

12 dzień – Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przelot do Bogoty. Wylot do Europy.

13 dzień – przylot do Warszawy

Cena zawiera: 
Cena nie zawiera: 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl