Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Litwa

Kowno – Wilno – Troki

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06.00 z parkingu przy Domu Turysty – pozostałe miasta wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Kowna i zwiedzanie Starówki: fragmenty zamku, kościoły, Archikatedra, Ratusz, Gimnazjum w którym pracował Mickiewicz, Dom Perkuna, spacer nad Niemnem. W godzinach wieczornych przyjazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie miasta. W programie m. in.: Ostra Brama, Klasztor Bazylianów i Cela Konrada, Sobór św. Ducha, kościoły św. Teresy i św. Kazimierza, Plac Ratuszowy, zabytki przy ulicy Zamkowej, Zaułek Bernardyński, i Muzeum A. Mickiewicza, kościoły: św. Anny, Bernardynów i św. Jerzego, pomnik Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd na Rossę – najsłynniejszą wileńską nekropolię: Mauzoleum Marszałka, groby znanych Polaków, następnie wyjazd na Antokol i zwiedzanie Kościoła św. Piotra i Pawła – perła barokowej architektury, zwiedzanie Katedry Wileńskiej, wyjazd na Wzgórze Giedymina – panorama miasta, Uniwersytet i Alumnat, Kościół Dominikanów, ulica Niemiecka. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Trok: XIV – wieczny Zamek Witolda na wyspie jednego z jezior, ul. Karaimska, świątynia Karaimów. Czas wolny na zakupy (m.in.: wyrobów z bursztynu). Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia – Cena przy 40 os. płacących: 680 zł

Cena zawiera: 

Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 25 Euro na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość organizacji imprezy integracyjnej

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl