Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sankt Petersburg

Ryga – Tallin Sankt Petersburg – Psków – Wilno

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 04:00. Przejazd do Wilna, krótki spacer po starym mieście. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień –śniadanie. Przejazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu zwiedzanie obwarowań z basztą Prochową, romańsko-gotyckiej katedry, kościoła św. Piotra, zamku z XIV w. Przejazd do Tallina. Zwiedzanie Tallina: gotyckiej Katedry, średniowiecznego zamku Toompea, barokowego zespołu pałacowo-parkowego Kadriorg. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do St. Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Sankt Petersburga: Twierdzy Pietropawłowskiej z Katedrą Św. Piotra i Pawła, z grobami carów, Krążownik Aurora, Cerkiew i Klasztor Smolny, Teatr Mariński, Gmach Admiralicji, Gmach Sztabu Generalnego, Pałac Marmurowy, Cypel Wyspy Wasiliewskiej, Nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Plac Senacki ze słynnym pomnikiem Piotra I- Miedziany Jeździec. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

6 dzień – śniadanie Ciąg dalszy zwiedzania St. Petersburga:, Plac Św. Izaaka, Sobór Św. Izaaka, Katedra Kazańska, Kościół św. Katarzyny, Cerkiew Zbawiciela na Krwi, Pola Marsowe, Pałac Zimowy, m.in. – Ermitaż; czas wolny – spacer Newskim Prospektem – centrum handlowe i kulturalne St. Petersburga. Powrót do hotelu, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Peterhofu – zwiedzanie letniej rezydencji Piotra Wielkiego. Zwiedzanie Ermitażu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd do Carskiego Sioła – zwiedzanie rezydencji carycy Katarzyny. Wieczorem przyjazd do Pskowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu spacer po Pskowie – zwiedzanie twierdzy, Kremla, soboru Trójcy Świętej. Następnie przejazd przez Łotwę, Litwę do Wilna. Przyjazd do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd na wileński cmentarz na Rosie. Spacer po wileńskiej starówce: kościół: św. Teresy, Ostra Brama, budynek ratusza, Uniwersytet Stefana Batorego, kościół św. Katarzyny, katedra, kościół św. Piotra i Pawła. Obiadokolację na mieście, następnie wyjazd w drogę powrotna do Polski

11 dzień –Powrót do Krakowa godzinach porannych.

Cena zawiera: 
Cena nie zawiera: 

Uwaga:
Warunkiem ubiegania się o wizę rosyjską jest dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z 1 zdjęciem i paszportem (ważny minimum pół roku od daty wyjazdu z Rosji), który należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl