Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Alpejskie

Velehrad - Wiedeń - Mariazell - Altötting - Praga - Krztiny

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 07.00. Przejazd przez Cieszyn do Velehradu i zwiedzanie: klasztor Cystersów – najpopularniejsze w Czechach miejsce pielgrzymek religijnych i patriotycznych. Miejsce to było niegdyś siedzibą arcybiskupstwa św. Metodego w IX wieku. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd na Wzgórze Kahlenberg – Kościół św. Józefa, pamiątki po Janie III Sobieskim, taras panoramiczny. Następnie przejazd do Wiednia – objazd Ringiem i zwiedzanie Starego Miasta: Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, Opera oraz Katedra św. Stefana. W godzinach południowych przyjazd do Mariazell – Sanktuarium Maryjnego. Msza Święta. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – Po śniadaniu przejazd malowniczą trasą turystyczną w kierunku Bawarii. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Altötting, gdzie czci się słynną Czarną Madonnę. Po Mszy św. zwiedzanie rotundy oraz szopki z ruchomymi figurkami. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu wyjazd z hotelu i przejazd w kierunku Czech. W godzinach popołudniowych przyjazd do Pragi. Spacer malowniczymi ulicami Starego Miasta. Zwiedzanie: Rynek, Staromiejski Ratusz, Most Karola, Hradczany – zamek, Katedra św. Wita, Złota Uliczka. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze postój w Krztinach – najbardziej znanym miejscu pielgrzymkowym na Morawach, zwiedzanie kościoła z XVIII w. pod wezwaniem Narodzenia NMP. Msza Święta. Przyjazd do Krakowa w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera: 

Uwagi:
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, sugerowane kieszonkowe na biletu, miejscowych przewodników, wjazdy do miast ok. 35 € 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl