Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Francji

Paryż - Lisieux - Tours - Lourdes - Rocamadour - Paray le Monial - Nevers

1 dzień – Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach. Przelot do Paryża. Przejazd do centrum zwiedzanie Paryża – opera Charlesa Garniera, plac Vendome z hotelem Ritz i kamienicą, gdzie ostatnie chwile życia spędził Fryderyk Chopin, Łuk Triumfalny, spacer po Polach Elizejskich. Obiadokolacja. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża. Zwiedzimy m.in. Katedrę Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości ze Świętą Kaplicą, Kaplicę Cudownego Medalika, kościół Sacre Coeur, Wieżę Eiffla (bez wjazdu) i Pola Marsowe. Obiadokolacja. Następnie rejs statkiem po Sekwanie – możliwość zapoznania się z najważniejszymi zabytkami Paryża z perspektywy rzeki. Powrót na nocleg.

3 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Luwru – najsłynniejszego muzeum świata. Następnie przejazd do przejazd Lisieux – miasta Świętej Teresy, nawiedzenie miejsc związanych z życiem Świętej (Buissonets, Katedra św. Piotra, Karmel, Bazylika). Obiadokolacja. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Tours. Nawiedzenie Bazyliki św. Marcina. Modlitwa przy Sarkofagu Świętego, katedra Saint-Gatien. Następnie przejazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu całodzienny pobyt w Lourdes: nawiedzenie Bazyliki Różańca Świętego, Bazyliki Niepokalanego Poczęcia, Groty Objawień z napisem „jestem Niepokalane Poczęcie” tzw. Massabielskiej. Udział w e Mszy św. i Drodze Krzyżowej oraz poznanie miejsc związanych ze św. Bernadettą: młyn Boly (miejsce urodzenia i pierwszych lat życia rodziny Soubirous, La Cachot – dawne więzienie, w którym mieszkała wraz z rodziną w czasie objawień, kościół parafialny św. Piotra, gdzie ochrzczono Bernadetę (obecny Kościół Najświętszego Serca Jezusowego). Obiadokolacja, po której udział w procesji ze świecami. Powrót na nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Rocamadour miejscowości malowniczo usytuowanej na wapiennej skale na skraju wąwozu. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego ze słynną kaplicą Notre Dame z figurką Czarnej Madonny oraz grobowiec św. Amadoura. Przejazd do hotelu, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Paray le- Monial. Nawiedzenie Sanktuarium. Tutaj żyła św. Małgorzata Maria Alacoque. Dzięki jej objawieniom dotyczącym kultu Najświętszego Serca Jezusowego, siedemnastowieczne miasto stało się znane na całym świecie. Odwiedzimy klasztor Sióstr Wizytek i pomodlimy się przy grobie św. Małgorzaty Marii Alacoque. Następnie przejazd do Nevers, gdzie nawiedzimy klasztor, w którym w przezroczystej trumnie spoczywa nienaruszone ciało św. Bernadetty. Zwiedzanie muzeum i przejście śladami „Świętej”. Przejazd do hotelu, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko w Paryżu, odprawa. Przelot do Polski. Zakończenie pielgrzymki.

Cena zawiera: 

Uwagi:

* sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, lokalnych przewodników, taksę klimatyczną: ok. 70 €
* kolejność zwiedzanie może ulec zmianie
* bagaż rejestrowany płatny dodatkowo

Istnieje możliwość wykupienie dodatkowych ubezpieczeń:

– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl