Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Szwajcaria - Niemcy - Austria - Czechy

Melk - Vaduz - Einsiedeln - Feldkirch - Stein am Rhein - Brno - Morawski Kras

1 dzień – odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Podróż przez Czechy i Austrię. Przyjazd Melk. Zwiedzanie masta. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Salzburga. Nocleg

2 dzień – Przejazd do Lichtensteinu. Spacer po Vaduz, które jest stolicą księstwa. Przejazd do Lucerny, miasta położonego nad Jeziorem Czterech Kantonów i urzekającego turystów średniowieczną starówką. Zwiedzanie: Lwi Pomnik, most Kapellbrücke, barokowy kościół jezuicki, most Spreuerbrücke pokryty malowidłami z XVII wieku, renesansowy ratusz. Rejs statkiem po jeziorze. Przejazd autokarem do Einsiedeln – ośrodka kultu i celu pielgrzymek w Szwajcarii. Przejazd do Rapperswil. Spacer po mieście: zamek z XII-XIV w., gdzie znajduje się muzeum polskie, kościół, ratusz. Przejazd do hotelu. Nocleg.

3 dzień – śniadanie. Przejazd autokarem do podnóża Säntis. Wyjazd kolejką na szczyt (2502 m n.p.m.), skąd rozpościera się piękny widok na Jezioro Bodeńskie i Zuryskie oraz Alpy. Przejazd do St.Gallen. Zwiedzanie: starówka należąca do jednej z najpiękniejszych w Szwajcarii, kolegiata, pobenedyktyńska biblioteka klasztorna założona w IX w., ratusz miejski. Przejazd do Feldkirch. Spacer po starówce. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd nad największe w Europie wodospady na Renie. Krótki postój. Przejazd do Stein am Rhein. Spacer uliczkami z XVI-wiecznymi bramami miejskimi i basztami strażniczymi oraz podziwianie malowideł na fasadach budynków przy Rathausplatz. Przejazd do Konstancji, spacer po mieście i wycieczka na wyspę Mainau z kwiatowymi ogrodami. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień – śniadanie. Przejazd do Brna spacer po mieście. Przejazd do hotelu. Nocleg.

6 dzień – śniadanie. Przejazd autokarem do malowniczej krainy Morawski Kras, znanej z niemal tysiąca jaskiń i podziemnych tuneli. Zwiedzanie jednej z najatrakcyjniejszych jaskiń – Punkveni, spływ łodzią rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Wyjazd kolejką linową nad “Przepaść Macocha”. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przyjazd do Krakowa ok. godz. 21.00

Cena zawiera: 

Dopłata do 5 obiadokolacji 190 zł

* Sugerujemy zaopatrzyć sie w ok. 15 euro + 60 CHF + 300 KC na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich. 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl