Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Włochy

Padwa – Orvieto – Asyż – Rzym

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06.00. Przejazd przez Polskę, Słowację, Austrię w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przyjazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, kościoła św. Justyny, spacer po Starym Mieście. Następnie przejazd do Orvieto – krótkie zwiedzanie miasta. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przyjazd do Watykanu. Zwiedzanie Bazylika św. Piotra – modlitwa przy grobie Ojca Świętego Jana Pawła II, Plac Św. Piotra, Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Bazylika Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Rzymu i dalsze zwiedzanie: Bazylika św. Pawła za Murami, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Asyżu i zwiedzanie miasta: Bazylika Matki Boskiej Anielskiej z Porcjunkulą i Ogrodem Różanym, Bazylika św. Franciszka, Katedra, Bazylika św. Klary, spacer malowniczymi ulicami miasta. Następnie przejazd do hotelu w okolice Tarvisio, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Austrię, Słowację. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia – Cena przy 40 os. płacących: 1.175 zł

Cena zawiera: 

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, wjazdy do miast: ok. 35 € * kolejność zwiedzania może ulec zmianie 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl