Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Pielgrzymka do Rzymu

Wenecja – Asyż – Rzym – Watykan – Padwa

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 04:00. Przejazd przez Czechy, Austrię, w kierunku Włoch. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Wenecji i zwiedzanie miasta setek kanałów, tysięcy uliczek oraz tylko jednego placu – Placu Św. Marka, uważanego za „salon Europy”. W programie m. in.: Most Westchnień, Bazylika św. Marka, panorama miasta i Laguny Weneckiej z Kampanilli, Most Rialto. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Asyżu i zwiedzanie miasta: Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary, Bazylika Matki Boskiej Anielskiej, Ogród Różany, spacer malowniczymi średniowiecznymi zaułkami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4-5 dzień – Pobyt w Rzymie i Watykanie- min: udział w Audiencji Generalnej (uwarunkowany obecnością Ojca Świętego), następnie zwiedzanie Watykanu i Rzymu: Plac i Bazylika św. Piotra, modlitwa przy grobie Ojca Świętego Jana Pawła II, Bazylika św. Jana na Lateranie, Koloseum, Kapitol, Plac Wenecki, Fontanny di Trevi, Panteon, Hiszpańskie Schody. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Padwy nawiedzenie grobu św. Antoniego, zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego. Następnie przyjazd do Tarvisio, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Austrię, Czechy. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych.

Cena zawiera: 

Uwagi:
* Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, wjazdy do miast: ok. 50 € * kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl