Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

PORTUGALIA W PIGUŁCE

Fatima - Cabo da Roca - Lizbona - Porto - Batalha - Obidos - Nazare - Coimbra

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie o godz. 10:00, odprawa, wylot o godz. 12:15, lądownie na lotnisku w Porto o godz. 15:00. Przejazd Fatimy, zakwaterowanie w hotelu, następnie zwiedzanie Kaplicy Objawień, Bazyliki Matki Boskiej Różańcowej z grobami siostry Łucji oraz Franciszka i Hiacynty, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Cabo da Roca – najdalej na zachód wysunięty przylądek Europy. Wspaniała panorama Atlantyku z perspektywy 140-metrowego urwiska. Następnie przejazd do Lizbony i zwiedzanie stolicy Portugalii: spacer po stolicy: kościół św. Antoniego zwanego Padewskim, Katedra, wzgórze i ruiny zamku św. Jerzego, klasztor Hieronimitów wieża Belem, pomnik odkrywców, przejazd mostem 25 kwietnia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Porto –  zwiedzanie wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO portu, Katedry, Kościoła św. Franciszka, Żelaznego mostu z XIX w. Następnie powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do miejscowości Batalha – zwiedzanie zespołu klasztornego Matki Bożej Zwycięskiej – wspaniałe arcydzieło gotyku, z grobowcami władców portugalskich, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Obidos – spacer po pięknym starym portugalskim mieście otoczonym XIV-wiecznymi murami obronnymi. Przejazd do Nazare, kurortu nad Oceanem Atlantyckim, gdzie rybacy kultywują lokalne tradycje. Powrót do hotelu, obiadokolacja, dla chętnych udział w różańcu i procesji ze świecami, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Coimbry dawnej stolicy Portugalii. Zwiedzanie Uniwersytetu (najstarszy ośrodek uniwersytecki Portugalii), Starej Katedry, następnie transfer na lotnisko w Porto, odprawa. Wylot do Polski o godz. 16:30. Przylot do Krakowa na godz. 21:00. Zakończenie wycieczki.

kod termin cena
PT/1
16.05 - 20.05.2022
1450 zł + 280 Euro
PT/2
04.07 - 08.07.2022
1450 zł + 280 Euro
PT/3
19.09 - 23.09.2022
1450 zł + 280 Euro
PT/4
03.10 - 07.10.2022
1450 zł + 280 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  * Program wycieczki jest ramowy.
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu.
  * Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.
  * Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  * Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości.
  * Koszt wycieczki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną. 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl