Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

ŚLADAMI POLSKIEGO RENESANSU

Kazimierz Dolny - Puławy - Nałęczów - Sandomierz - Baranów Sandomierski

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05:30, przejazd do Kazimierza Dolnego i zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem: rynek z charakterystyczną studnią, renesansowe kamieniczki, Kościół Farny, św. Jana Chrzciciela i Bartłomieja Apostoła. Spacer na Górę Trzech Krzyży, gdzie znajduje się punkt widokowy na miasto i dolinę Wisły. Rejs statkiem po Wiśle. Następnie przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Puław, zwiedzanie: zespół pałacowo-parkowy książąt Czartoryskich, Park Czartoryskich, Domek żółty Aleksandryjski, Dom Gotycki. Następnie przejazd do Nałęczowa – miasteczka uzdrowiskowego. Spacer po uzdrowiskowym parku krajobrazowym z Muzeum Bolesława Prusa w pałacu Małachowskich, miejsca związane ze Stefanem Żeromskim: Willa „Oktawia”, „Chata Żeromskiego” – muzeum pisarza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Sandomierza jednego z najstarszych polskich miast. W programie zwiedzania: rynek starego miasta, wieża ratuszowa, zabytkowa studnia, Brama Opatowska. Przejście Podziemną Trasa Turystyczną, Bazylika Katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, kościół św. Jakuba, zamek królewski. Czas wolny. Następnie przejazd do Baranowa Sandomierskiego. Zwiedzanie pałacu i spacer po ogrodach. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

kod termin cena
PDŚ/1
01.04 - 03.04.2022
690 zł
PDŚ/2
08.07 - 10.07.2022
690 zł
PDŚ/3
16.09 - 18.09.2022
690 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  * Program wycieczki jest ramowy.
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu.
  * Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  * Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości. 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl