Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

SZLAK PIASTOWSKI

Kruszwica - Biskupin - Gniezno - Poznań - Kalisz

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz.05:00. Przejazd do Kruszwicy. Tereny nadgoplańskie stały się kolebka rodu i państwa Piastów. Kruszwica była ważnym ośrodkiem łączącym obszary śródziemnomorskie z nadbałtyckimi. Zwiedzanie owianej legendami Mysiej Wieży, skąd rozlega się niezapomniany widok. Przejazd do Biskupina zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu, zwiedzanie Osady w Biskupinie – najbardziej znanego w Europie rezerwatu Archeologicznego. To tutaj odkryto pozostałości drewnianej osady obronnej sprzed 2700 lat. Jej zrekonstruowany fragment pozwala zobaczyć, jak mieszkali nasi przodkowie, poznać dokładnie realia ich codziennego życia. Następnie przejazd do Gniezna – pierwszej stolicy i jednego z najstarszych miast Polski, wizyta w Muzeum Początków Państwa Polskiego, zwiedzanie Wzgórza Lecha wraz z Katedrą Gnieźnieńską i słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi, przedstawiającymi żywot św. Wojciecha. Spacer po mieście. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Poznania, zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem: Katedra Św. Piotra i Pawła, gdzie spoczywają Mieszko i Bolesław Chrobry. Spacer po Starym Rynku, gdzie w centralnej części stoi zabytkowy Ratusz ze słynnymi koziołkami poznańskimi. Następnie przejazd do Kalisza, krótki spacer po mieście. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

kod termin cena
SZP/1
27.05 - 29.05.2022
820 zł
SZP/2
13.08 - 15.08.2022
820 zł
SZP/3
23.09 - 25.09.2022
820 zł
SZP/4
11.11 - 13.11.2022
790 zł
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  * Program wycieczki jest ramowy.
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu.
  * Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  * Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości. 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl