Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

MALTA LOTNICZA

La Valetta - Senglea - Vittoriosa - Cospicua - Marsaxlokk - Mdina
Rabat - Dingli Cliffs - Mosta - Wyspa Gozo - Dwejra - Xlendi

1 dzień – zbiórka na lotnisku w Katowicach/Pyrzowicach o godz. 11:15, odprawa bagażowa, wylot o godz. 13:15, przylot na Maltę o godz. 15:50. Następnie transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie „Trzech Miastach”: Senglea, Vittoriosa i Cospicua. Na początek przejazd do Senglea, na punkt widokowy, skąd roztacza się piękny widok na zatokę Grand Harbour. Następnie przejazd do Birgu zwanego Vittoriosa, gdzie mieści się Fort św. Anioła, a także kościół św. Wawrzyńca, spacer uliczkami starego miasta. Przejazd przez Cospicua na południowe wybrzeże wyspy, przepłynięcie łódkami do Lazurowej Groty. Czas wolny w Marsaxlokk, najdłuższej wiosce rybackiej. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu całodzienna wycieczka do środkowej części Malty. Zwiedzanie Mdiny, znanej także jako „ciche miasto” – katedry św. Piotra i Pawła, pałac Wielkiego Mistrza Vilheny, Casa Inguanez, kościół św. Benedykta. Przejazd do Rabatu – zwiedzanie miasta, w którym w 60 roku n.e. miał przebywać św. Paweł. Następnie przejazd na południowy zachód wyspy do Dingli Cliffs, oferujących zapierający dech w piersiach widok na otwarte morze i małą wysepkę Fifla. W drodze powrotnej wizyta w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Moście z czwartą, co do wielkości kopułą w Europie, spacer po Ogrodach Botanicznych św. Antoniego. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu całodzienna wycieczka na Gozo – wyspę zwaną „mniejszą siostrą Malty”. W czasie wycieczki zwiedzanie kompleksu prehistorycznych świątyń Ggantija, kościół Ta Pinu – jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych mieszkańców Malty i Gozo, Dwejra – miejsce cudów natury wysp maltańskich, z których najbardziej znany to Lazurowe Okno. Przed powrotem na Maltę wizyta w Victorii – „stolicy” wyspy Gozo, wraz z cytadelą. Czas wolny w Xlendi – malowniczym miasteczku na wybrzeżu Gozo. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu zwiedzanie stolicy Malty – La Valetty, położonej na półwyspie Sciberras pomiędzy dwiema zatokami: Grand Harbour i Marsamxett Harbour. Jest najdalej wysuniętą na południe europejską stolicą. Spacer po Upper Barracca Garden – najpiękniejszym parku miasta, skąd roztacza się widok na port i na sąsiednie miasta. Następnie zwiedzanie katedry św. Jana Chrzciciela z dziełem Caravaggia „Ścięcie św. Jana”, pałac Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego (z zewnątrz). Transfer na lotnisko, odprawa, wylot o godz. 16:25. Przylot do Katowic/Pyrzowic o godz. 19:00. Zakończenie wycieczki.

kod termin cena
MT/1
05.04 - 09.04.2022
1380 zł + 290 Euro
MT/2
17.05 - 21.05.2022
1380 zł + 290 Euro
MT/3
20.09 - 24.09.2022
1380 zł + 290 Euro
MT/4
18.10 - 22.10.2022
1380 zł + 290 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  * Program wycieczki jest ramowy.
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu.
  * Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.
  * Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  * Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości.
  * Koszt wycieczki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną. 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl