Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

GRECJA - WŁOCHY

Saloniki - Meteory - Ateny - Delfy - Korynt - Patras - San Giovani Rotondo - Lanciano - Manoppello - Asyż

athens-5051214_1920

1 dzień – Wyjazd z Krakowa o godz. 01:00, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię. Przyjazd do hotel w okolicy Paračina, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalsza jazda przez Serbię, Macedonię do Grecji.  Przyjazd do Salonik, miasta związanego z pobytem św. Pawła – spacer po mieście. Przyjazd na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd przez Dolinę Tembi do Meteorów – zwiedzanie słynnych klasztorów podniebnych, wizyta w pracowni ikon w Kalambace. Następnie przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Delf w górach Parnasu – zwiedzanie kompleksu wykopalisk miasta słynnej w starożytności wyroczni delhijskiej. Następnie przyjazd do hotelu w okolicach Aten, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd Aten, zwiedzanie stolicy Grecji, w tym Akropol, Plaka dziewiętnastowieczna dzielnica Aten, Plac Sindagma z budynkiem Pałacu Królewskiego a przed nim zmiana wart, Stadion Olimpijski. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg. 

6 dzień – po śniadaniu wizyta w kolejnym miejscu związanym z obecnością św. Pawła – Koryncie, zwiedzanie ruin starożytnego miasta i miejsca, gdzie Apostoł miał przemawiać do mieszkańców miasta. Następnie przejazd do Patras, największego miasta na Peloponezie, drugiego po Pireusie portu Grecji, zwiedzanie kościoła z relikwiami św. Andrzeja, który prawdopodobnie właśnie tutaj zginął męczeńską śmiercią – został ukrzyżowany n  a krzyżu w kształcie litery X. Wieczorem  zaokrętowanie na prom wypłynięcie do Bari. 

7 dzień – przypłynięcie do Bari w godzinach południowych. Następnie przejazd do San Giovani Rotondo, gdzie żył i zmarł kapłan, stygmatyk Ojciec Pio, zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, grób oraz cela Ojca Pio. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 8 dzień – po śniadaniu pobyt w Sanktuarium św. Ojca Pio. Przejazd do Lanciano – miejsca związanego z Cudem Eucharystycznym. Następnie przejazd do Manoppello – nawiedzenie Kościoła Kapucynów, w którym znajduje się Chusta św. Weroniki – jedna z najcenniejszych relikwii Chrześcijaństwa. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu w okolicach  Asyżu,  zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do Asyżu i zwiedzanie Bazyliki św.  Franciszka, Bazyliki św. Klary, Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej, Ogrodu Różanego. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

10 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Austrię, Czechy do Polski, przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.  

kod termin cena
GW/1
29.04 - 08.05.2022
1050 zł + 375 Euro
GW/2
13.06 - 22.06.2022
1050 zł + 375 Euro
GW/3
02.09 - 11.09.2022
1050 zł + 375 Euro
GW/4
07.10 - 16.10.2022
1050 zł + 375 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  * Program pielgrzymki jest ramowy.
  * Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu.
  * Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  * Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości.

  * Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika.

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

   

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl