Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Ziemi Włoskiej - lotnicze

Neapol - Pompeje - Monte San Angelo - San Giovani Rotondo - Serracapriola - Termoli - Lanciano - Manoppello - Asyż - Cascia - Castel Gandolfo - Genazzano - Mentorella - Watykan - Rzym

1 dzień – zbiórka na lotnisku w Krakowie/Balicach, odprawa, wylot o godz. 08:45. Przylot do Rzymu na godz. 10:40,  następnie przejazd do  Neapolu nawiedzenie grobu Ojca Dolindo. (Tysiąc modlitw nie jest warta tyle, co ten jeden akt oddania się: […] „O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” – powiedział neapolitańskiemu kapłanowi, ojcu Dolindo Ruotolo sam Pan Jezus, zapewniając, że ma ona potężną moc!), spacer po mieście. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Pompejów, nawiedzenie Bazyliki Matki Boskiej Różańcowej. Zwiedzanie miasta zasypanego przez popiół wulkaniczny w 79 r ne. Następnie przejazd na Monte San Angelo, nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła. Następnie przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień  – po śniadaniu zwiedzanie San Giovani Rotondo, gdzie żył i zmarł kapłan, stygmatyk św. Ojciec Pio, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, nawiedzenie grobu oraz celi Ojca Pio, czas wolny na indywidualną modlitwę. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Serracapriola, gdzie w konwencie kapucynów znajduje się grób Sługi Bożego – Ojca Matteo, do którego pielgrzymują wierni z  całego świata, następnie przejazd do Termoli nawiedzenie katedry gdzie w krypcie świątyni przechowywane są relikwie patrona miasta: św. Basso oraz znanego z Nowego Testamentu św. Tymoteusza. Kolejnym punktem zwiedzania będzie Lanciano, gdzie w VIII w. miał miejsce – Cud Eucharystycznego. Następne przejazd do Manoppello – miejsca przechowywania Cudownego Oblicza – Vero Nica. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu czas wolny na wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu przejazd do Asyżu, nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą, Bazyliki św. Franciszka z grobem Świętego oraz Bazyliki św. Klary. Następnie przejazd do Cascia, miasta św. Rity – patronki spraw trudnych wręcz beznadziejnych. Nawiedzenie Bazyliki św. Rity. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, noc  leg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do przepięknie położonego na wysokiej skale sanktuarium maryjnego w Mentorelli, które Jan Paweł II odwiedził w pierwszym roku swego pontyfikatu. Następnie przejazd do Castel Gandolfo – miejscowości słynnej z letniej rezydencji papieskiej nad Jeziorem Albano. Spacer po miasteczku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień  po śniadaniu przejazd do Watykanu, zwiedzanie Bazyliki św.  Piotra, nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II., następnie przejazd do Rzymu spacer po mieście, czas wolny. Transfer na lotnisko wylot o godz. 20:35, przylot do Krakowa na godz. 22:25. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
WL/01
10.06 - 17.06.2023
1890 zł + 370 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje:

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku
  zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną 

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl