Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Biuro Podróży Apolonia-Tour

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym już od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego nr Z/15/2008 oraz gwarancję ubezpieczeniową zawartą w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
Zajmujemy się przede wszystkim organizacją pielgrzymek autokarowych i lotniczych, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.
Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych daje gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi. Do każdego organizowanego wyjazdu podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawia, że wyjazd jest niezapomnianym przeżyciem. Każda impreza turystyczna ma swój własny, odmienny charakter. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego wyjazdu, odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty.
Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu osób, które podróżują z nami od samego początku. Rosnąca liczba stałych Klientów oraz ich zadowolenie jest dla nas największą radością. Zapraszamy Państwa serdecznie do podróżowania z nami i wspólnego odkrywania mądrości, wiedzy i bogactwa świata.
Dbajmy również o wysoką jakość naszych usług. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi kontrahentami, profesjonalną kadrę pilotów i przewodników oraz oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem w sprawdzonych hotelach. Wyjazdy obsługujemy luksusowymi autokarami. Korzystamy z różnych linii lotniczych
Proponujemy również „wyjazdy szyte na miarę” na zlecenie firm, parafii, stowarzyszeń, organizacji, grup znajomych w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Nie boimy się wyzwań, zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjazdów turystycznych oraz pielgrzymkowych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo wycieczki i pielgrzymki objazdowe autokarem oraz samolotem do krajów europejskich, jak również egzotyczne wyprawy na wszystkie kontynenty. Mamy nadzieję, że różnorodna oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem oraz pozwoli zrealizować marzenia.

Do zobaczenia na turystycznych i pielgrzymkowych szlakach!
Zespół „Apolonia-Tour” 

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl