Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Lourdes

Z pielgrzymką do Matki Bożej Niepokalanej

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie o godz. 05:05, odprawa, odlot o godz. 07:05. Przylot do Lourdes na godz. 09:50, transfer do hotelu. Następnie zwiedzanie sanktuarium: Bazylika Niepokalanego Poczęcia NMP, Bazylika Różańcowa, Krypta, Kościół św. Bernardetty. Czas wolny na indywidualną modlitwę przed Grotą Massabielle, w miejscu gdzie Matka Boża objawiła się Bernardetcie Soubirous. Msza święta w jednej ze świątyń sanktuarium. Obiadokolacja. Wieczorem możliwość uczestniczenia w procesji ze świecami i modlitwie różańcowej. Nocleg.

2 dzień – po śniadaniu wycieczka w Pireneje do Pont d Espagne, miejsca położonego na wysokości ok. 1490 m. npm, gdzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów i kaskad w rejonie Wysokich Pirenejów. W drodze powrotnej postój w jednej z małych, górskich miejscowości. Czas wolny w sanktuarium. Wieczorem obiadokolacja i możliwość uczestniczenia w procesji ze świecami i modlitwie różańcowej. Nocleg.

3 dzień – po śniadaniu spacer po Lourdes śladami św. Bernardetty Soubirous: Młyn Boly – dom rodziny Soubirous, gdzie urodziła się św. Bernardetta, Cachot – dawne więzienie, gdzie mieszkała rodzina Soubirous gdy popadła w nędzę, Kościół parafialny. Msza św. w jednej ze świątyń sanktuarium. Droga krzyżowa. Obiadokolacja. Wieczorem możliwość uczestniczenia w procesji ze świecami i modlitwie różańcowej. Nocleg

4 dzień – po śniadaniu czas wolny w sanktuarium. Film opowiadający o objawieniach. Po południu zwiedzanie Grot Betharram, gdzie można zobaczyć powstałe w ciągu milionów lat imponujące formacje skalne w postaci licznych stalaktytów i stalagmitów. Obiadokolacja. Wieczorem możliwość uczestniczenia w procesji ze świecami i modlitwie różańcowej. Nocleg

5 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko, odprawa wylot o godz. 09:45. Przylot do Krakowa 12:20. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
LR/01
04.04 - 08.04.2024
1450 zł + 260 Euro
LR/02
03.10 - 07.10.2024
1450 zł + 260 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – istnieje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego o wadze: 10 kg, 20 kg za dopłatą 
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

  Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy o śledzenie informacji na stronie rządowej  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.  

  W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika. 

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.   

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl