Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Malta - wyspa św. Pawła

1 dzień –  Spotkanie na lotnisku Kraków/Balice z pilotem o godz. 03:45. Odprawa bagażowa. Wylot na Maltę godz. 05:45. Przylot na Maltę na godz. 08:20, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej z Melieha. Następnie transfer do hotelu, czas wolny,obiadokolacja, nocleg.

2 dzień –  Śniadanie. Przejazd do Rabat: kościół św. Pawła, Grota św. Pawła, kaplica św. Publiusza, Katakumby św. Pawła, kościół oo. Franciszkanów. Przejście do Mdiny: katedra, muzeum, spacer uliczkami miasta. Przejazd do Mosty: kościół Wniebowzięcia NMP. Wyjazd na najwyższy punk ta Malcie, gdzie znajdują się klify. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – Śniadanie. Wyjazd do Valletty: Katedra św. Jana, Ogrody Barracca, Pałac Wielkiego Mistrza (z zewnątrz), kościół św. Pawła Rozbitka z relikwiami Świętego. Trzy miasta: Senglea, Cospicua i Vittoriosa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Przeprawa promowa na wyspę Gozo: kościół Ta Pinu, Dwejra, Victoria, konwent Augustianów. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja. Nocleg

5 dzień – Śniadanie. Przejazd do wioski rybackiej Marsaxlokk. Hagar Qim – pozostałości megalitycznych świątyń. Następnie transfer na lotnisko. Wylot do Krakowa o godz. 18:05. Przylot na godz. 20:40. Zakończenie pielgrzymki.

Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  kod termin cena
  MT/02
  21.10 - 25.10.2024
  1950 zł + 330 Euro
  Cena nie zawiera: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – istnieje możliwość za dopłatą zabrania bagażu rejestrowanego o wadze: 20 kg 
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

  Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy o śledzenie informacji na stronie rządowej  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.  

  W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika. 

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.   

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl