Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Malta - wyspa św. Pawła

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Katowicach/Pyrzowicach o godz. 14:00, odprawa. Wylot na Maltę o godz. 16:05. Przylot na godz. 18:50. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Rabat: kościół św. Pawła, Grota św. Pawła, kaplica św. Publiusza, Katakumby św. Pawła, kościół oo. Franciszkanów. Przejście do Mdiny: katedra, muzeum, spacer uliczkami miasta. Przejazd do Mosty: kościół Wniebowzięcia NMP. Wyjazd na najwyższy punk na Malcie, gdzie znajdują się klify. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd do Valletty: Katedra św. Jana, Ogrody Barracca, Pałac Wielkiego Mistrza (z zewnątrz), kościół św. Pawła Rozbitka z relikwiami Świętego. Trzy miasta: Senglea, Cospicua i Vittoriosa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do wioski rybackiej Marsaxlokk. Hagar Qim – pozostałości megalitycznych świątyń. Ogrody botaniczne San Anton. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przeprawa promowa na wyspę Gozo: kościół Ta Pinu, Dwejra, Victoria, konwent Augustianów. Pobyt na plaży. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień – po śniadaniu nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej  z Mellieħy. Następnie transfer na lotnisko. Wylot do Katowic – Pyrzowic o godz. 16:05. Przylot na godz. 18:40. Zakończenie pielgrzymki.

.

kod termin cena
MT/01
12.04 - 17.04.2023
1690 zł + 250 Euro
MT/02
18.10 - 23.10.2023
1590 zł + 290 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie zawiera: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – istnieje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego o wadze: 10 kg za dopłatą 250 zł, 20 kg za dopłatą 350 zł
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl