Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Malta - wyspa św. Pawła

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Katowicach/Pyrzowicach, odprawa, wylot. Przylot na Maltę. Przejazd autokarem do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu wyjazd do Valletty połączony ze zwiedzaniem: Ogrody Barracca, Auberge de Castilla, Katedra św. Jana, wraz z kaplicą zawierającą dzieło Caravaggio „Ścięcie Św. Jana”. Nawiedzenie kościoła Św. Pawła Rozbitka, w którym znajdują się relikwie świętego. Dalej zobaczymy Pałac Wielkiego Mistrza. Spacer ulicami Valetty. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu zwiedzanie „Trzech miast”: Senglea, Cospicua i Vittoriosa, kościół św. Wawrzyńca. Następnie Silema oraz St. Julians i rejs po zatoce Msida, Ta’Xbiex. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd na wyspę Gozo: kompleks prehistorycznych świątyń Ggantija, kościół Ta Pinu oraz Gozo. Następnie Dwejra – miejsce „trzech cudów natury”: Wewnętrzne Morze oraz Skała Fungus, Victoria zwana „stolicą” wyspy Gozo, Xlendi – malownicze miasteczko. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Mdiny – spacer po zabytkowym miasteczku, zwiedzanie Katedry, możliwość podziwiania widoków z murów obronnych miasteczka. Następnie przejazd do Rabatu – zwiedzanie kościoła św. Pawła, Msza Św., Groty św. Pawła, gdzie Apostoł znalazł schronienie po rozbiciu statku w 60r. oraz Katakumb św. Pawła – miejsca pochówku pochodzącego z IV-V w. n.e. Po drodze zwiedzanie Mosta – kościoła z jedną z największych kopuł na świecie oraz ogrodów st. Anton’s Gardens. Przejazd na lotnisko, odprawa, wylot. Przylot do Katowic/Pyrzowic. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
MT/01
02.05 - 06.05.2022
1480 zł + 320 Euro
MT/02
17.10 - 21.10.2022
1480 zł + 320 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie zawiera: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany
  godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – istnieje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego o wadze: 10 kg za dopłatą 150 zł, 20 kg za dopłatą 200 zł
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl