Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Chorwacja - Bośnia i Hercegowina

Split – Trogir – Dubrownik – Medjugorie – Veprić – Sibenik - Maria Bistrica

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 04:00. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Splitu i zwiedzanie miasta o bogatej historii z najbardziej znanym Pałacem Dioklecjana objętego patronatem UNESCO i będącego jednym z najlepiej zachowanych budowli rzymskich, Ratusza z XV wieku oraz katedry. Następnie przejazd do Trogiru, zwanego – Chorwacką Wenecją”, któremu niepowtarzalny charakter nadają gotyckie domy i renesansowe pałace z najbardziej charakterystyczną katedra św. Wawrzyńca. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Dubrownika, nazywanego „perłą Adriatyku”, miasta założonego przez greckich uciekinierów z wyspy Epidaurus; zwiedzanie starej części Dubrownika: Brama Słupów, Placa, fontanna Onofrio, klasztor Franciszkanów, pałac Sponza, kościół św. Błażeja, katedra, pałac Rektorów. Następnie przejazd do Medjugorie – miejsca objawień Matki Bożej – Królowej Pokoju, gdzie w 1981 roku Maryja ukazała się sześciorgu dzieciom. Zwiedzanie Kościoła św. Jakuba ze wspaniałymi witrażami ukazującymi 14 scen z życia Maryi Dziewicy, spacer po mieście. Obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie, nocleg.

4 dzień – wspólne wejście na Górę Objawień Podbrdo – miejsce pierwszych objawień, gdzie Matka Boża przekazała Widzącym orędzie pokoju. Powrót do hotelu, śniadanie, czas wolny. Następnie przejazd nad rzeką Trebizat i pobyt nad wodospadami Kravica. Powrót do Medjugorie, czas wolny na indywidualną modlitwę. Udział w wieczornej Modlitwie Różańcowej. Obiadokolacja i nocleg

5 dzień – we wczesnych godzinach porannych wejście na górę Kriżewac, na której znajduje się krzyż wzniesiony na pamiątkę 1900 rocznicy Męki Jezusowej. Powrót do hotelu, śniadanie. Przejazd do Verpič, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Następnie przejazd do Šibenika – miasta o niepowtarzalnej atmosferze, z uroczą starówką, Katedrą św. Jakuba, wąskimi uliczkami, nadmorskimi kawiarenkami i portem handlowym. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Marija Bistrica – Chorwacka Częstochowa – wizerunek Matki Boskiej Bystrzyckiej. Przejazd do hotelu, zakwaterowane, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych

kod termin cena
CHM/01
10.06 - 17.06.2023
1100 zł + 370 Euro
CHM/02
30.09 - 07.10.2023
1100 zł + 370 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu w zależności od sytuacji
  zaistniałej podczas wyjazdu
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację
  polityczną

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl