Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Austria - Wiedeń

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 05.00 z parkingu przy Domu Turysty. Przyjazd do Wiednia i zwiedzanie miasta: Ringstrasse: Opera, Hofburg – zimowa rezydencja cesarska, Teatr Dworski, Ratusz oraz spacer po Starym Mieście: Ulica Graben, Katedra św. Stefana. Czas wolny. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu, na obrzeżach Wiednia, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Schonbrunn – dawnej letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie Sal Cesarskich i spacer po ogrodach: Fontanna Neptuna, Palmiarnia, Ogród Różany. Przejazd przez Grinzing – dawną wioskę winiarzy na wzgórze Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń; rozpościera się stąd piękny widok na miasto. Wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach popołudniowych. Powrót do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia: 

Uwaga:
Dopłata do 1 obiadokolacji 50 zł

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowego przewodnika – ok.25€

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych

Program jest ramowy. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl