Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Węgry - Budapeszt - Eger

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 5.00 Przyjazd do Egeru, zwiedzanie miasta: Bazylika, Kościół Minorytów, Turecki Minaret – jedyny w tej części Europy, wyjście na Górę Zamkową – zwiedzanie twierdzy. Następnie przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Budapesztu zwiedzanie Budapesztu: Parlament, Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Katedra, Wzgórze Zamkowe, Wzgórze Gellerta. Rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania: Brama Wiedeńska, Pałac Królewski, Bazylika św. Stefan. Czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju.

4 dzień – Powrót do Krakowa w godzinach porannych

Świadczenia: 

Uwaga:
Dopłata do 2 obiadokolacji 85 zł

Proponowane kieszonkowe na bilety wstępu i miejscowych przewodników: ok. 9000 Ft

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych 

Program jest ramowy. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl