Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Grecja - Włochy

Saloniki – Meteory – Ateny – Delfy – Kortnt – Patras – San Giovani Rotondo Monte San Angelo – Lanciano – Manoppello – Loreto – Asyż

1 dzień – Wyjazd z Krakowa o godz. 04:00, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię. Przyjazd do Paračina, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu dalsza jazda przez Serbię, Macedonię do Grecji. Przyjazd do Salonik, miasta związanego z pobytem św. Pawła – spacer po mieście. W godzinach wieczornych przyjazd na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wypoczynek nad morzem, następnie przejazd przez Dolinę Tembi do Meteorów – zwiedzanie słynnych klasztorów podniebnych, wizyta w pracowni ikon w Kalambace. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Delf w górach Parnasu– zwiedzanie kompleksu wykopalisk miasta słynnej w starożytności wyroczni delhijskiej. Przyjazd do hotelu w okolicach Aten, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd Aten, zwiedzanie stolicy Grecji, w tym Akropol, Plaka dziewiętnastowieczna dzielnica Aten, Plac Sindagma z budynkiem Pałacu Królewskiego a przed nim zmiana wart, Stadion Olimpijski. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu wizyta w kolejnym miejscu związanym z obecnością św. Pawła – Koryncie, zwiedzanie ruin starożytnego miasta i miejsca, gdzie Apostoł miał przemawiać do mieszkańców miasta. Następnie przejazd do Patras, największego miasta na Peloponezie, drugiego po Pireusie portu Grecji, zwiedzanie kościoła z relikwiami św. Andrzeja, który prawdopodobnie właśnie tutaj zginął męczeńską śmiercią – został ukrzyżowany na krzyżu w kształcie litery X. Wieczorem zaokrętowanie na prom wypłynięcie do Bari.

7 dzień – przypłynięcie do portu w godzinach południowych, przejazd do San Giovani Rotondo, gdzie żył i zmarł kapłan, stygmatyk Ojciec Pio, zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, grób oraz cela Ojca Pio, następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu pobyt w Sanktuarium św. Ojca Pio, następnie przejazd Monte San Angelo nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – po śniadaniu przejazd do Lanciano – miejsca związanego z Cudem Eucharystycznym następnie przejazd do Manoppello – nawiedzenie Kościoła Kapucynów, w którym znajduje się Chusta św. Weroniki-jedna z najcenniejszych relikwii Chrześcijaństwa. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu w okolicy Loreto, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – po śniadaniu przejazd do Loreto – pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej, w godzinach popołudniowych przejazd do Asyżu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Asyżu: Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary, Bazylika Matki Boskiej Anielskiej, Ogród Różany. Przejazd do Padwy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

12 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Austrię, Czechy do Polski, przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.

Cena zawiera: 

Uwaga:
* cena nie zawiera biletów wstępu i miejscowych przewodników – ok. 150 Є 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl