Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

IZRAEL

Jerozolima – Jaffa – Tel Awiw

1 dzień – zbiórka na lotnisku w Pyrzowicach, wylot do Tel Avivu. Przejazd do hotelu w Betlejem , zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie. Zwiedzanie miasta: muzeum Yad Vashem, Góra Oliwna ze wspaniałym widokiem na Święte Miasto następnie : Ściana Płaczu, wizyta w kościele św. Anny, Bazyliki Grobu Bożego, – czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadanie. Zwiedzanie Betlejem Bazylika Narodzenia Pańskiego. Następnie przejazd do Jaffy – starożytnego portu nad Morzem Śródziemnym. Zwiedzanie kościoła św. Piotra, meczet Mahamoudia, spacer po uroczym miasteczku. Następnie przejazd do Tel Awiwu spacer po metropolii następnie zakwaterowanie w hotelu, Czas wolny na plażowanie.

4 dzień – śniadanie. Czas wolny lub dla chętnych wycieczka Cezarei Nadmorskiej . W godzinach popołudniowych przejazd na lotnisko. Wylot z Izraela.

Cena zawiera: 

Cena nie zawiera: 

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl