Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Praga - Brno - Kutna Hora

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06.00 z parkingu przy Domu Turysty – pozostałe miasta wg rozkładu jazdy. Przejazd do Kutnej Hory i zwiedzanie średniowiecznego miasteczka: Katedra św. Barbary, kościół św. Jakuba, Włoski Dwór, spacer po Starówce. Przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Hradczan; Loreta, Pałac Czerminów, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, Daliborka, Ogrody Królewskie. Następnie Mała Strana, wyspa Kampa i Most Karola. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu spacer po Placu Wacława, zwiedzanie Starego Miasta: Brama Prochowa, Ratusz, Kościół Tyński, pomnik J. Husa, Dzielnica Żydowska. Wieczorem, po obiadokolacji, spektakl Krzyżykowej Fontanny. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Brna i zwiedzanie miasta: Katedra św. św. Piotra i Pawła na wzgórzu Petrov, Stary i Nowy Ratusz, kościoły brneńskiej starówki, Uniwersytet im. Masaryka, Klasztor Augustianów i Muzeum J.G. Mendla. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia – Cena przy 40 os. płacących: 640 zł

Cena zawiera: 

Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 800 KC na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość organizacji imprezy integracyjnej

Formularz

Biuro Podróży Apolonia-Tour oprócz oferty katalogowej organizuje również wyjazdy grupowe po całej Europie i świecie. Na życzenie Państwa możemy przygotować pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazd integracyjny w dowolnym kierunku i terminie, uwzględniając preferencje grupy, jej możliwości czasowe i budżet. Programy zawarte w naszym katalogu i na stronie internetowej mogą posłużyć Państwu do przygotowania programu “szytego na miarę”. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie – nasze zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawi, że wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 12 422 00 30 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Można także kontaktować się z nami mailowo: info@apoloniatour.pl lub leszek@apoloniatour.pl

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

  I. Dane kontaktowe

  II. Oferta

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl