Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Brazylia - Argentyna

Rio de Janeiro - Foz do Iguaçu - Sao Paulo - Aparecida - Paratay

1 dzień –  Zbiórka na lotnisku Kraków Balice o godz. 04:00. Wylot do Brazylii o godz. 06:00 przez jeden z europejskich portów lotniczych. Przylot do Rio de Janeiro o godz. 18:40 przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Cidade Maravilhosa (Cudownego Miasta). Starówka, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Antônio – najstarsza budowla sakralna w Rio z 1608 r., Katedra Św. Sebastiana. Arcos da Lapa – akwedukt z XVII w., Praça Tiradentes, Praça XV de Novembro, rezydencja rodziny królewskiej, stadion Maracanã. Przejazd przez plaże: Ipanema, Leblon. Czas wolny na plaży Copacabana. Kolacja i nocleg.

3 dzień – Śniadanie. Przejazd na Wzgórze Corcovado (Garbatą Górę – 710 m n.p.m.) z górującą nad miastem figurą Chrystusa Zbawiciela. Przejazd kolejką linową na Pão de Açúcar (Głowę Cukru – 396 m n.p.m.), z której roztacza się 360-stopniowa panorama Rio z pięknymi plażami: Copacabana, Leblon, Ipanema. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Foz do Iguaçu. Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Parque das Aves. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

5 dzień – Śniadanie. Całodzienna wycieczka do wodospadów od strony argentyńskiej. Przekroczenie granicy z Argentyną i przejazd kolejką wąskotorową do początku szlaku turystycznego w Parku Narodowym. Spacer pomostem o długości 1,5 km na skraj wodospadu Garganta del Diablo. Kolacja i nocleg.

6 dzień – Śniadanie i  przejazd do jednego z najpiękniejszych cudów natury, wpisanego w 1986 r. na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Parku Narodowego Iguaçu. Rzeka, spływając kaskadami w przepaść nieustannie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie stale rysują się wspaniale tęcze. W niezwykłej scenerii wyróżnia się Diabelska Gardziel (Garganta do Diablo) – wody z 14 oddzielonych wodospadów z ogłuszającym hukiem staczają się z urwiska o wysokości 90 m. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

7 dzień – Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Sao Paulo. Zwiedzanie miasta: Starówka z dobrze zachowaną architekturą z XVIII i XIX wieku: Teatro Municipal, klasztor São Bento oraz kościoły: Nossa Senhora da Luz, Santo Antônio oraz Katedra da Sé z 1554 r – jeden z najstarszych obiektów tego typu w Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

8 dzień – Śniadanie i transfer do Aparecida, ośrodka katolickiego, będącego duchową stolicą Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

9 dzień – Śniadanie. Wizyta w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Aparecida (Patronka Brazylii). Po południu przejazd na Zielone Wybrzeże do zabytkowego miasteczka Paraty, będącego perłą architektury kolonialnej i zarazem nadmorskim kurortem. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

10 dzień – Śniadanie. Wycieczka stateczkiem między wyspami. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

11 dzień – śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot z przesiadką do Krakowa o godz. 20:50.  

12 dzień – Przylot do Krakowa na godz. 22:50. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
BR/01
15.11 - 26.11.2023
5600 zł + 2550 USD
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 

  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga: 

  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki.
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

  Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy o śledzenie informacji na stronie rządowej https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika.

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl