Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Brazylia

Pielgrzymka Argentyna - Brazylia

1 dzień –  Zbiórka na lotnisku Kraków Balice o godz. 04:00. Wylot do Brazylii o godz. 06:00 przez jeden z europejskich portów lotniczych. Przylot do Rio de Janeiro o godz. 18:40 przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Cidade Maravilhosa (Cudownego Miasta). Starówka, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Antônio – najstarsza budowla sakralna w Rio z 1608 r., Katedra Św. Sebastiana. Arcos da Lapa – akwedukt z XVII w., Praça Tiradentes, Praça XV de Novembro, rezydencja rodziny królewskiej, stadion Maracanã. Przejazd przez plaże: Ipanema, Leblon. Czas wolny na plaży Copacabana. Kolacja i nocleg.

3 dzień – Śniadanie. Przejazd na Wzgórze Corcovado (Garbatą Górę – 710 m n.p.m.) z górującą nad miastem figurą Chrystusa Zbawiciela. Przejazd kolejką linową na Pão de Açúcar (Głowę Cukru – 396 m n.p.m.), z której roztacza się 360-stopniowa panorama Rio
z pięknymi plażami: Copacabana, Leblon, Ipanema. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Foz do Iguaçu. Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Parque das Aves. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

5 dzień – Śniadanie. Całodzienna wycieczka do wodospadów od strony argentyńskiej. Przekroczenie granicy z Argentyną i przejazd kolejką wąskotorową do początku szlaku turystycznego w Parku Narodowym. Spacer pomostem o długości 1,5 km na skraj wodospadu Garganta del Diablo. Kolacja i nocleg.

6 dzień – Śniadanie i  przejazd do jednego z najpiękniejszych cudów natury, wpisanego w 1986 r. na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Parku Narodowego Iguaçu. Rzeka, spływając kaskadami w przepaść nieustannie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie stale rysują się wspaniale tęcze. W niezwykłej scenerii wyróżnia się Diabelska Gardziel (Garganta do Diablo) – wody z 14 oddzielonych wodospadów z ogłuszającym hukiem staczają się z urwiska o wysokości 90 m. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

7 dzień – Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Sao Paulo. Zwiedzanie miasta: Starówka z dobrze zachowaną architekturą z XVIII i XIX wieku: Teatro Municipal, klasztor São Bento oraz kościoły: Nossa Senhora da Luz, Santo Antônio oraz Katedra da Sé z 1554 r – jeden z najstarszych obiektów tego typu w Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

8 dzień – Śniadanie i transfer do Aparecida, ośrodka katolickiego, będącego duchową stolicą Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

9 dzień – Śniadanie. Wizyta w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Aparecida (Patronka Brazylii). Po południu przejazd na Zielone Wybrzeże do zabytkowego miasteczka Paraty, będącego perłą architektury kolonialnej i zarazem nadmorskim kurortem. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

10 dzień – Śniadanie. Wycieczka stateczkiem między wyspami. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

11 dzień – śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot z przesiadką do Krakowa o godz. 20:50.  

12 dzień – Przylot do Krakowa na godz. 22:50. Zakończenie pielgrzymki.

kod termin cena
BR/01
15.11 - 26.11.2023
5600 zł + 2550 USD
Świadczenia: 
Cena nie zawiera: 

Uwaga: 
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
*ubezpieczenie od chorób przewlekłych 170 zł
*podstawowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 600 zł

Prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości.

Program jest ramowy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania lub zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika.

Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

+48 12 422 00 30

+48 515 559 110

info@apoloniatour.pl
leszek@apoloniatour.pl