Biuro Podróży Apolonia-Tour

Szeroki wybór ofert

Podróżuj

z nami

Sanktuaria Francji

La Salette - Awinion - Lourdes - Pont d Espagne - Rocamadour - Nevers - Paray le- Monial - Ars - Lyon

1 dzień  –  spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie  o godz. 10:00, odprawa, wylot o godz. 12:25. Przylot do Lyonu na godz. 14:45. Następnie przyjazd do La Salette – Sanktuarium Płaczącej Madonny położonego na wysokości 1800 m n.p.m. w przepięknej alpejskiej scenerii. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

2  dzień – po śniadaniu przejazd do Awinion „miasta papieży” otoczonego murami obronnymi: znany z piosenki most Saint Benezet, katedra Notre-Damedes-Doms, Pałac Papieski (z zewnątrz), starówka. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Lourdes. Pobyt na terenie Sanktuarium: Msza Święta, Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień – po śniadaniu wycieczka w Pireneje do Pont d Espagne, miejsca położonego na  wysokości ok. 1490 m. npm, gdzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów i kaskad w rejonie Wysokich Pirenejów. Powrót do Lourdes zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty. Czas wolny na modlitwę. Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Powrót do hotelu na nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Rocamadour miejscowości malowniczo usytuowanej   na wapiennej skale na skraju wąwozu. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego ze słynną kaplicą Notre Dame z figurką Czarnej Madonny oraz  grobowcem św. Amadoura. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień   po śniadaniu przejazd  do Nevers, w którym spędziła część swojego życia św. Bernadetta – zwiedzanie muzeum i groty. Następnie przejazd do Paray le- Monial. Nawiedzenie Sanktuarium. Tutaj żyła św. Małgorzata Maria Alacoque. Dzięki jej objawieniom dotyczącym kultu Najświętszego Serca Jezusowego, siedemnastowieczne miasto stało się znane na  całym świecie. Odwiedzimy klasztor Sióstr Wizytek i pomodlimy się przy grobie św. Małgorzaty Marii Alacoque. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do  Ars, miasta związanego z posługą kapłańską – „biednego proboszcza” czyli św. Jana Marii Vianney. Zobaczymy kościół i konfesjonał, w którym spowiadał ponad 17 godzin dziennie, nawiedzimy kaplicę serca, w której znajduje się relikwiarz z sercem świętego proboszcza, plebanię, niezmienioną od jego czasów oraz pomnik upamiętniający jego spotkanie z małym  pastuszkiem. Następnie przejazd do Lyonu – najlepiej zachowanego kompleksu renesansowego w Europie. Spacer po centrum miasta: bazylika NPM, place Terraux z bogato rzeźbioną fontanną. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko odprawa, wylot o godz. 15:20, lądownie  na lotnisku w  Krakowie o godz. 17:25. Zakończenie pielgrzymki.  

kod termin cena
SF/01
18.09 - 25.09.2024
1650 zł + 620 Euro
Formularz rezerwacyjny

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Biuro Podróży APOLONIA TOUR zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Świadczenia: 
  Cena nie obejmuje: 

  Uwaga:
  – program pielgrzymki jest ramowy
  – Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od sytuacji zaistniałej podczas wyjazdu
  – Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze. W przypadku zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
  – pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
  – prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
  – koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

  Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy o śledzenie informacji na stronie rządowej  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.  

  W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika. 

  Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.   

  Biuro Podróży Apolonia-Tour powstało, aby zapewnić Państwu komfort szerokiego wyboru ofert. Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym od 2006 roku. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową. Zajmujemy się organizacją pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

  +48 12 422 00 30

  +48 515 559 110

  info@apoloniatour.pl
  leszek@apoloniatour.pl